Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40 MINI

 
  • 1 z 4
 

Klietka pre odchov kurčiat, prepelíc a ďalšie hydiny s rozmermi 30 x 61 x 62 cm. Jedná sa o 1 podlažnú klietku, ktorá je vybavená krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkou s prívodom vody zo 4 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku.

Dostupnosť SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €74,99
Ušetríte €5 (–6 %)
€69,99    
Kód tovaru 0317
Kategória Klietky pre odchov hydiny
Záruka 2 roky
 

Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL MINI

Klietka pre odchov hydiny, 1 až 2 ks sliepok, 1 podlažná klietka, kvalitný vysoko odolný plast, kŕmiacej a napájací systém, 30x61x62cm. Jedná sa o výbornú odchovňu pre sliepky, prepelice, kačice či bažanty za najnižšiu cenu v tejto kvalite. Klietka pre odchov hydiny ponúka úplne všetko, čo hydina pre svoje pohodlie potrebuje. Voliéra je opatrená veľkokapacitným krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačky s prívodom vody z 4l zásobníka. Pod klietkou nechýba ani trusník, pomocou ktorého voliéru behom chvíľky vyčistíte. Klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi odolného plastu, vďaka ktorému Vám bude robiť radosť veľa rokov.

Klietku na odchov hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na odchov hydiny obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlo a napájačku a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Kapacity klietky dospelej hydiny podľa druhov

 Kapacity klietek CIMUKA MINI


Rozmery klietky

Rozmery klietky mini


Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Napájací systém

Klietky sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania hydiny vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú hydine k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre odchov hydiny sú hygienické vďaka trusníku, ktorý je umístěn pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.

Údržba klietok a čistenie trusu GL40 MINI


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietek pre odchov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom. Pri plastových klietkách pre odchov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre odchov hydiny s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFKlietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40 MINI

Hmotnosť 4.1 kg
Kat. výstavní klietky 1 - 4 ks
Kat. výstavní klietky 1 - 14 ks
Kat. výstavní klietky 1 - 8 ks