Klietka pre prepelice CIMUKA BYK MINI - 1podlažná klietka s oddielom pre 6 až 10prepelíc

 
  • 1 z 4
 

Klietka na prepelice vhodná k chovu pre 6 až 10ks prepelíc s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 34 x 62 x 46 cm. Jedná sa o 1 podlažnú klietku s 1 oddielom, ktorý je vybavený snáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkou s prívodom vody z 4 litrového zásobníka.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€60,99    
Kód tovaru 0147
Kategória Plastové klietky pre prepelice
Záruka 2 roky
 

Klietka pre prepelice CIMUKA BYK MINI

Klietka pre prepelice, chov 6 až 10 ks prepelíc, ​​1 podlažné klietka s 1 oddielom, zásobníky na vajcia, kŕmiacej a napájací systém, 34x62x46 cm. Jedná sa o perfektnú klietku pre chov prepelíc za najnižšiu cenu v tejto kvalite. Prepeliciam sa bude v klietke s patentovanou technológiou Comfortplast krásne dariť a vy sa pritom nebudete musieť takmer o nič starať. Klietka pre prepelice je totiž vybavená krmítkom s mriežkou proti rozhrabávání krmiva a napájačkou s prívodom vody z 4l zásobníka. Nechýba v nej ani znáškovej zásobník, z ktorého si len jednoducho odstránite čistá vajcia, bez toho aby ste museli prepelice akokoľvek rušiť. Čistenie trusu zvládnete ľavou zadnou pomocou trusníku umiestneného pod voliérou. Klietka je vyrobená z veľmi odolného plastu, ktorý je možné umývať vodou bez hrdzaveniu, a preto Vám bude robiť radosť veľa rokov.

Klietku pre prepelice jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na chov prepelíc obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlo a napájačku a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kompletne vybavená klietka pre pohodlie Vašich prepelíc aj pre Vašu jednoduchú obsluhu 
  • Možno ju bez námahy presúvať, pretože je ľahká 
  • Čistí sa naozaj ľahko aj vďaka odnímateľnému trusníku
  • Plastová klietka je pohodlnejšia, nechladí prepelice ako kovová 
  • Najmodernejšie a najlepšie prevedenie na trhu

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli Rozmery jednotlivých oddielov

 

Rozmery klietky MINI

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni pre každú prepelicu. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Kŕmidla u klietok na prepelice CIMUKA


Napájací systém

Jednotlivé oddiely sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania prepelíc vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú prepeliciam k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Eliptická základňa sa znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia

Špeciálne navrhnutá základňa pre prepelice poskytuje vyšší komfort pri státí, chôdzi aj párenie. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Sklon základne Vám zabezpečí samostatný zber vajec do znáškovej ho zásobníka. Budete tak schopní zachrániť poškodený či popraskané vajcia, nebudete musieť riešiť vajcia pokrytá stolicou alebo hľadať zabudnutá vajcia v klietke a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Znáškovej zásobník u klietok na prepelice CIMUKA


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietok na prepelice CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom prepelíc. Pri plastových klietkach na prepelice tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre prepelice CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
PDF s logom A1Klietka pre prepelice CIMUKA BYK MINI

Videonávod k montáži:

Hmotnosť 3.38 kg
Kat. klietky pre prepelice 1 - 30 ks