Vedierková napájačka pre sliepky, hydinu GAUN 11010 - 6 l, plastová, červená

 
  • 1 z 2
 

zásobník s objemom 6 l
do 17 sliepok
Ø 240 mm
V 300 mm

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.4.2024
Bežná cena €19,99
Ušetríte €4 (–20 %)
€15,99    
Kód tovaru 0527
Kategória Vedierkové napájačky
Záruka 2 roky
 

Vedierková napájačka pre sliepky, hydinu GAUN 11010 - 6 l, plastová, červená

Vedierková napájačka pre sliepky, hydinu s objemom 6l do 17 sliepok, rozmer napájačky Ø 240 x V 300 mm. Jedná sa o kvalitné, ľahko sa plniace vedro z odolného plastu, v červenom prevedení. Pokiaľ máte menší chov a hľadáte praktickú napájačku, ktorá poskytne celodenný prísun vody, potom nemôžete vybrať lepšie. Napájačka je ľahká, ľahko prenosná, stabilná a vodu dodáva do náustka automaticky. Dolná drážka zároveň zamedzuje tomu, aby voda nevytekala a nedochádzalo k jej plytvaniu.

  • je možné použiť na vodu, koncentráty a iné tekutiny
  • automatický prietok vody
  • s oporným držadlom pre stabilitu
  • ľahký, ľahko umývateľný materiál
  • ľahké napúšťanie vody vďaka odnímateľnému veku

 

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Veiderková napájačka pre kurčatá, hydinu GAUN - 6 l, plastova

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Pri tejto vedrierkovej napájačke neviem povedať nič iné ako: V jednoduchosti je nielen krása, ale aj praktickosť. Tu sa výrobca zameral na funkčnosť celej napájačky, ktorá spája zásobník na vodu s napájačkou a klasické vedro s uškom.
Napájačka poskytne sliepkam vždy novú čerstvú vodu, ktorá pri znížení hladiny sama pretečie zo zásobného vedra. Do vedra jednoducho napustíte vodu a nasadíte veko s tesniacou gumičkou, vďaka ktorej sa nemusíte báť, že by ste našli po chvíľke vedro prázdne. Držadlo na veku Vám poskytne možnosť napájačku jednoducho prenášať ako klasické vedierko a po umiestnení na miesto sa držadlo zmení na praktický držiak, ktorý dáva stabilitu celej napájačke, takže sa Vám neprekotí alebo neskotúľa do jarku.
Vzhľadom na veľkosť, materiál a jednoduchosť prevedenia celej napájačky je jej čistenie rýchle a jednoduché. Zložíte veko, vyčistíte, opláchnete a máte pripravené na ďalšie plnenie. Nepriehľadný plast, z ktorého je napájačka vyrobená, taktiež znemožňuje rast zelených rias, a preto sa nebude voda tak rýchlo kaziť. Musím povedať, že je to skvelá napájačka a nepochybujem o tom, že zapadne do ktoréhokoľvek hydinového výbehu."
Hmotnosť 1 kg
Kat. kŕmidla Plastová
Kat. kŕmidla Nie
Kat. kŕmidla Sliepky, Kačice, Husi
Kat. napájačky Vedierková
Kat. napájačky 2 - 10 l