Domček pre kačky DUCKY S

 

Domček pre kačky s rozmermi 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
3.6.2024
Bežná cena €204,99
Ušetríte €55 (–26 %)
€149,99    
Kód tovaru 0355
Kategória Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Domček pre kačky DUCKY S

Domček pre kačky, otváracia strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozmery: 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi komfortný domček pre kačky, ktorý je ideálny pre všetky záhrady, parky i prírodné rezervácie. Kačice budú v tomto domčeku v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi. Domček navyše vďaka veľmi dobrej prirodzenej izolácii materiálu ponúkne príjemné prostredie v horúcom aj chladnom počasí. Čistenie domčeku zvládnete behom pár minút vďaka praktickej otvárateľnej streche. Domček pre kačky vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Vám bude slúžiť mnoho rokov.

Domček pre kačice ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Vyrobené z veľmi odolného materiálu
  • Domček pre kačky s dlhou životnosťou
  • Jednoduchá údržba a čistenie domčeku
  • Výklopná strecha
  • Jednoduchá montáž bez použitia náradia

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

 
Rozmery domčeku pre kačky

Vonkajšie rozmery celého domu sú 60x46x44 cm. Vnútorné priestory domčeku pre kačky sú 48x32 cm, a preto je domček ideálny pre dvoch indických bežcov.

DUCKY_S_ROZMERY

Údržba a čistenie domčeku pre kačky

Domček vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína pre kačice však zvládnete behom chvíľky vďaka otváracej streche. Domček pre kačky je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom k tomu, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento domček pre kačice veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu domčeku

Domček pre kačky je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny a domčeky vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený domček pre kačice tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Domček neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento domček pre kačice má hmotnosť cca 15 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo vetre. Kurín však možno ľahko zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému. Domček má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Ukážka z praxe

DUCKY_S_PRAXE

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Domček pre kačky DUCKY M - montáž

Hmotnosť 13 kg