Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu

Ponúkame unikátny domček pre kačky vyrobený z extra pevného HPL laminátu. Vyberať môžete menší alebo väčší kurín pre kačice a husi presne podľa veľkosti vášho chovu. Domček pre kačice a husi môže slúžiť ako kurín pre indických bežcov, kačice pekinskej a ďalšie vodnej hydiny. Domček pre kačky a husi vyrobený z HPL laminátu skvele tepelne izoluje a navyše sa perfektne čistí. Hladká štruktúra materiálu navyše robí tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi. Pokiaľ si neviete rady, ako vybrať vhodný domček pre kačky a husi pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Kachník DUCKY M + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0356
  Domček pre kačky DUCKY M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote €4,99,-
  SKLADOM (2 ks)

  Domček pre kačky s rozmermi 70x56x54 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

  Pôvodne: €244,99
  Ušetríte: €40 (–16 %)

  €204,99
 • Kachník DUCKY S Kód: 0355
  Domček pre kačky DUCKY S
  SKLADOM (4 ks)

  Domček pre kačky s rozmermi 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

  Pôvodne: €204,99
  Ušetríte: €40 (–20 %)

  €164,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom