Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu

Ponúkame unikátny domček pre kačky vyrobený z extra pevného HPL laminátu. Vyberať môžete menší alebo väčší kurín pre kačice a husi presne podľa veľkosti vášho chovu. Domček pre kačice a husi môže slúžiť ako kurín pre indických bežcov, kačice pekingské a ďalšiu vodnú hydinu. Domček pre kačky a husi vyrobený z HPL laminátu skvele tepelne izoluje a navyše sa perfektne čistí. Hladká štruktúra materiálu navyše robí tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi. Pokiaľ si neviete rady, ako vybrať vhodný domček pre kačky a husi pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Kachník DUCKY M + Darček zdarma Kód: 0356
  Domček pre kačky DUCKY M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  SKLADOM (>5 ks)

  Domček pre kačky s rozmermi 70x56x54 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

  €199,99
 • Kachník DUCKY S Kód: 0355
  Domček pre kačky DUCKY S
  SKLADOM (>5 ks)

  Domček pre kačky s rozmermi 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

  €149,99
 • kurnik a kachnik + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0519
  Kurín pre sliepky, husi a kačice GAUN 10330 OSLO + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 4,99€
  SKLADOM (1 ks)

  Kurín pre sliepky, husi a kačice, s kapacitou pre 5-6 ks sliepok o rozmeroch 123x70x81,5 cm. Jedná sa o perfektný kurín, ktorý má dve vonkajšie znáškové hniezda, jedno bidlo a výklopnú strechu. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä čmelíkmi.

  €289,99

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom