Domček pre kačky DUCKY M + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 

Domček pre kačky s rozmermi 70x56x54 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný domček, ktorý má otváraciu strechu pre jednoduché čistenie. Domček pre kačice vyrobený z vysoko odolného HPL laminátu poskytuje vynikajúce tepelné i hygienické vlastnosti.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€199,99    
Kód tovaru 0356
Kategória Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Domček pre kačky DUCKY M

Domček pre kačice, otváracia strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozmery: 70x56x54 cm. Ak hľadáte naozaj kvalitný kurín pre kačice na vašu záhradu alebo do parku, potom nemôžete vybrať lepšie. Domček poskytne kačiciam to najlepšie prostredie, ktoré ich ochráni pred všetkými poveternostnými vplyvmi. Kačicam bude v kuríne príjemne v horúcom aj chladnom počasí vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Domček pritom vyčistíte behom chvíľočky, prácu Vám totiž veľmi uľahčí praktická otvárateľná strecha. Domček pre kačice vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu bude zdobiť Vašu záhradu po dlhé roky.

Domček pre kačice ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Vyrobené z veľmi odolného materiálu
  • Domček pre kačky s dlhou životnosťou
  • Jednoduchá údržba a čistenie domčeku
  • Výklopná strecha
  • Jednoduchá montáž bez použitia náradia

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Rozmery domčeku pre kačky

Vonkajšie rozmery celého domu sú 70x56x54 cm. Vnútorné priestory domčeku pre kačky sú 58x42 cm, a preto je domček ideálny až pre štyroch indických bežcov.

DUCKY_M_ROZMERY

Údržba a čistenie domčeku pre kačky

Domček vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína pre kačice však zvládnete behom chvíľky vďaka otváracej streche. Domček pre kačky je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom k tomu, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento domček pre kačice veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi.

 Kachník čištění a údržba


Vlastnosti materiálu domčeku

Domček pre kačky je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny a domčeky vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený domček pre kačice tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Domček neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento domček pre kačice má hmotnosť cca 10 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo vetre. Kurín však možno ľahko zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému. Domček má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Ukážka z praxe

DUCKY_M_PRAXE

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Domček pre kačky DUCKY M - montáž

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Všetci o mne vedia, že HPL laminát je moja srdcovka, pretože sa jedná o najlepší materiál, ktorý je v súčasnej dobe na trhu. Je tomu tak aj u domčeku Ducky, ktorý má navyše skvelý drevený vzor. Vždy na ňom oceňujem hlavne jeho skvelú konštrukciu, na ktorú nie je potrebné žiadne náradie, takže ho zložia aj ľudia menej zruční.
Hlavnou prednosťou domčeku vyrobeného z HPL laminátu sú jeho vynikajúce tepelné vlastnosti. Lisovaný laminát obsahuje vzduchové komôrky, ktoré vytvárajú dobrú izolačnú kapsu, preto v ňom bude v lete i v zime kačkám dobre. Jeho vlastnosti a hladký povrh tiež zlepšujú jeho údržbu, pretože nenasiakne žiadne tekutiny, odoláva agresívnemu trusu hydiny a stačí ho jednoducho opláchnuť vodou. Pri jeho čistení určite oceníte aj výklopnú strechu, a navyše vďaka nej môžete kačice jednoducho skontrolovať, či Vám žiadna nechýba.
Dispozičné riešenie domčeku poskytuje pekné pokojné zázemie a závetrie. Ak hľadáte domček pre 2-3 indických bežcov, tak s týmto domčekom rozhodne nešliapnete vedľa." 
Hmotnosť 18 kg