Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL03-G - vhodná pre sliepky, husi, kačice a morky + v balení DARČEK a DOPRAVA ZDARMA v hodnote 44,98€

 
+ Doprava zdarma 3 ročná záruka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Šklbačka vhodná ku šklbanie väčšieho množstva sliepok, husí, kačíc a moriek, funguje na princípe šklbanie peria mokrou cestou. Bubnová šklbačka poskytuje kapacitu 1-2 husi, morky alebo 3-4 sliepky, kačice / dĺžka šklbanie 60-120 sekúnd (max. zaťaženosť 12 kg) - priemer bubna 54cm. Patentovaná technológia "i-pluck" - počet šklbacích prstov 126ks, príkon 600W - vysoká úspora energie oproti konkurencii na trhu.

Dostupnosť OČAKÁVAME TOVAR 30.7.2024
€699,99    
Kód tovaru 0153
Kategória Bubnové šklbačky CIMUKA
Záruka 3 roky
 

Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL03-G

Bubnová šklbačka na sliepky, kačice, husi a morky, max. 12kg, doba 60-120 sekúnd, bubon 54 cm, 126ks šklbacích prstov, príkon 600W. Obdobie porážky Vás s touto unikátnou bubnovou šklbačkou neprekvapí. Prvotriedna šklbačka zaisťuje pomocou strategicky rozmiestnených šklbacích prstov dokonalé vytrhanie každého peria od krídla až po chvost bez poškodenia kože. Efektívna bubnová šklbačka funguje na princípe mokrého šklbania peria a zvládne ošklbať 1-2 husi, morky alebo 3-4 sliepky, kačice iba za 60-120 sekúnd. Najlepšie na tejto šklbačke je jej úspornosť. Patentovaná technológia "ipluck" totiž znižuje trenie a navyše zaisťuje o 50% nižšiu spotrebu energie ako konkurenti na trhu. Ani čistenie a údržba nebude žiadny problém, pretože je šklbačka vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, a tak Vám vydrží niekoľko rokov.

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej šklbačky pre Vaše potreby (kontakt 421 944 482 736 k dispozícii Po-Ne 8 - 18 hodín). Garantujeme 36 mesačnú záručnú dobu a poskytujeme záručný aj pozáručný servis. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej škubačky pre Vaše potreby.

✅ Klady

  • Skvelo rozložené šklbacie prsty pre ľahké ošklbanie 
  • Použitie na sliepky, husy, kačice a morky 
  • Jednoducho prenosná 
  • Nízka spotreba energie 
  • Jedna z najlepších šklbačiek na trhu 
  • Predĺžená záruka 3 roky 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Revolučná šklbačka: Bezchybný dizajn pre hladké ošklbanie hydiny

Špičková šklbačka hydiny s precíznym dizajnom sa postará o vytrhanie peria od krídla až po chvost, pričom nedochádza k poškodeniu kože. Tento výnimočný výkon je zaistený vďaka perfektnému rozmiestneniu šklbacích prstov. Šklbacie prsty z prírodného kaučuku sú na základe dlhoročných skúseností rozložené na najefektívnejších miestach rotačného kotúča a na ochrannom bubne. Toto strategické rozmiestnenie šklbacích prstov zaručuje nielen hladké odstránenie peria, ale taktiež minimalizuje spotrebu energie.

Skubacka-1

 
Ľahké šklbanie hydiny s technológiou „i-pluck“i-pluck

Vznikla na základe dlhoročného výskumu spoločnosti CIMUKA, ktorá mala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom kvalitné, úsporné, avšak vysoko efektívne riešenie pri šklbaní peria pri vodnej a hrabavej hydine. Ako výsledok bola vyvinutá patentovaná technológia „i-pluck“ – využívaná pri bubnových šklbačkách CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 20 krajinách sveta. Oproti konkurencii využívajú unikátnu technológiu priameho pohonu, vďaka ktorému nie je potrebné využitie pomocných pásov a remeníc na prenos výkonu motora. Nedochádza teda k takým stratám pri prenose a opotrebovaní nadbytočných súčiastok, a tým poskytujú jednoduchý a účinný spôsob, ako znížiť spotrebu energie až o 50 %. 

Skubacka-3

Efektívne šetrenie času a úsilia s inovatívnym lievikom

Jedným z neoceniteľných benefitov tejto šklbačky je skvele navrhnutý odtokový lievik, ktorý dokonale plní svoju úlohu pri odvádzaní vody, peria a ďalších nečistôt, ktoré sa pri šklbaní vytvárajú v bubne šklbačky. Vďaka tejto šikovnej vychytávke ušetríte značné množstvo času, pretože všetky nečistoty sa budú hromadiť iba na jednom mieste. Tento odtokový lievik v praxi naozaj oceníte.

Skubacka-4


Kvalitná šklbačka s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou

Bubnové šklbačky hydiny CIMUKA predstavujú vynikajúcu voľbu vďaka svojmu použitiu vysoko kvalitných a odolných plastov. Tento špeciálne vyvinutý materiál je navrhnutý s ohľadom na styk s potravinami a spĺňa prísne požiadavky na mechanickú a chemickú odolnosť. Jednou z hlavných výhod týchto škubačiek je, že odolávajú korózii a tiež sa veľmi ľahko čistia.

Pokiaľ už nechcete šklbať ručne, tak Vám môžeme odporučiť túto šklbačku, ktorá Vám ušetrí veľa času a práce.


Ukážka z praxe

skubacka-YL-PL03-G-praxe

 
Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFBubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL03-G

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Za mňa skvelá šklbačka, ktorá nie je zbytočne ťažká, takže ju jednoducho postavíte, kde potrebujete. Niekoho by možno zaujímalo, ako je to s tým plastom, či vydrží a nepraskne. Plast je vážne pevný a odolný a z vlastnej skúsenosti môžem len odporučiť. Výhodou je ľahkosť materiálu, z ktorého je vyrobená, a tak ju ľahko prenesiete. Nepotrebuje stojan s kolieskami, aby ste ju presunuli a tým je aj lepšie uskladniteľná, pretože zaberá oveľa menej miesta. Jej ľahkosť a jednoduchá konštrukcia umožňuje šklbačku tiež ľahko rozobrať a vyčistiť.
Za najväčšiu výhodu považujem jej schopnosť krásne ošklbať sliepku, rovnako tak aj kačicu a hus. Na to všetko spotrebuje oveľa menej energie, vďaka svojej konštrukcii a technológii priameho pohonu motora, šklbací kotúč sa iba nasadí na hriadeľ. Nemusia sa tak riešiť klinové remene, ktoré sa časom vyťahujú, praskajú alebo preklzujú.
Mokré šklbanie je o všadeprítomnej vode, voči ktorej je motor šklbačky chránený krytom. Na bubon šklbačky umiestnil výrobca praktický odtokový lievik, ktorým plynule a kontrolovane odteká voda s perím a nečistotami mimo šklbačky.
Kto ju má, vie, aká je skvelá a už by po inej nesiahol."

Videonávod k montáži:

 

 

Hmotnosť 24.57 kg
Kat. šklbačky Bubnová
Kat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky
Podkat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky