Šklbací vosk

Šklbací vosk sa využíva na dočistenie šklbanej husi, kačice či inej vodnej hydiny a s jeho pomocou odstránite ľahko a rýchlo zvyšky peria, takže budete mať šklbanú hydinu absolútne čistú. Vosk je dodávaný v plátoch cca 5kg a na bežné šklbanie odporúčame použiť cca 15 kg vosku. Šklbací vosk je nutné najprv rozohriať vo vodnom kúpeli (v pomere 25% vosku a 75% vody) na 54-57°C najlepšie v termostatickom hrnci, ktorý bude udržiavať stálu teplotu. Potom ponoríte predšklbanú hus, kačicu či inú vodnú hydinu do rozpusteného vosku, vytiahnete a ihneď schladíte v nádobe so studenou vodou. Toto opakujete podľa potreby, a potom už vosk a zvyšky peria jednoducho olúpete z tela hydiny. Po použití môžete vosk znovu zahriať a prefiltrovať, aby ste ho mohli znovu používať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • sklbaci vosk 5pl Kód: 0325
  Šklbací vosk HB 25 kg
  SKLADOM (>5 ks)

  Šklbací vosk vhodný na dočistenie šklbanej husi, kačice či iné vodnej hydiny, s jeho pomocou odstránite ľahko a rýchlo zvyšky peria, takže budete mať šklbanú hydinu absolútne čistú. Škubací vosk je potrebné rozohriať vo vode na 54-57°C, hydinu doň ponoriť, ihneď schladiť v studenej vode a potom už vosk sa zvyšky peria jednoducho olúpať z tela hydiny. Vosk je možné po ohriatí a prefiltrovaní opakovane používať. Balenie: 5 platov (cca 25 kg).

  Pôvodne: €156,99
  Ušetríte: €24 (–15 %)

  €132,99
 • Šklbací vosk HB 15 kg Kód: 0324
  Šklbací vosk HB 15 kg
  SKLADOM (>5 ks)

  Šklbací vosk vhodný na dočistenie šklbanej husi, kačice či iné vodnej hydiny, s jeho pomocou odstránite ľahko a rýchlo zvyšky peria, takže budete mať šklbanú hydinu absolútne čistú. Škubací vosk je potrebné rozohriať vo vode na 54-57°C, hydinu doň ponoriť, ihneď schladiť v studenej vode a potom už vosk sa zvyšky peria jednoducho olúpať z tela hydiny. Vosk je možné po ohriatí a prefiltrovaní opakovane používať. Balenie: 3 platne (cca 15 kg).

  Pôvodne: €93,99
  Ušetríte: €13 (–13 %)

  €80,99
 • Sklbaci vosk Kód: 0323
  Šklbací vosk HB 5 kg
  SKLADOM (>5 ks)

  Šklbací vosk vhodný na dočistenie šklbanej husi, kačice či iné vodnej hydiny, s jeho pomocou odstránite ľahko a rýchlo zvyšky peria, takže budete mať šklbanú hydinu absolútne čistú. Škubací vosk je potrebné rozohriať vo vode na 54-57°C, hydinu doň ponoriť, ihneď schladiť v studenej vode a potom už vosk sa zvyšky peria jednoducho olúpať z tela hydiny. Vosk je možné po ohriatí a prefiltrovaní opakovane používať. Balenie: 1 plát (cca 5 kg).

  Pôvodne: €31,99
  Ušetríte: €4 (–12 %)

  €27,99

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom