Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER, 250g - k aplikácii na plochy

 
  • 1 z 2
 

Púder k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v peria hydiny - kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom, 250g práškového prípravku ihneď na použitie = aplikácie formou rozptylu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, Geraniol

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.4.2023
Bežná cena €15,79
Ušetríte €2,30 (–15 %)
€13,49    
Kód tovaru 0119
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER, 250g

Púder k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v peria hydiny - kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom, 250g práškového prípravku ihneď na použitie = aplikácie formou rozptylu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, Geraniol


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 gramovom balení vo forme práškového púdru, ktorý je pripravený na okamžité použitie formou rozptylu.

Spotreba formou rozptylu - cca 5g na 1m²


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Posypte dôkladne všetky postihnuté miesta. Biocídny efekt nastáva okamžite. V prípade potreby, opakujte aplikáciu. V rámci prevencie doporučujeme púder použitý raz za mesiac. Pravidelné používanie zaisťuje spoľahlivú prevenciu proti napadnutiu parazitmi a zároveň zabraňuje ich rozmnožovanie. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou rozptylu: Práškový púder sa aplikuje priamo z balenia výrobku.

 
Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov má po aplikácii takmer okamžitý účinok. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Přípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:

A1 logo PDFEKTOSOL PUDER, 250G - etiketa

Hmotnosť 0.45 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Hubenie klieštikovcov Na plochy
Hubenie klieštikovcov Nie