Odchovňa hydiny GAUN 10740 hranatá s infralampou

 
 

Odchovňa hydiny vhodná na chov pre 30 až 35 ks kurčiat s rozmermi 102,7 X 47,7 X 96,5 cm. Jedná sa o hranatú kompletnú odchovňu, ktorá je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, 2 litrovou napájačkou a 2 kg kŕmidlom.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€197,99    
Kód tovaru 0443
Kategória Kovové odchovne hydiny
Záruka 2 roky
 

Odchovňa hydiny GAUN hranatá s infralampou

Odchovňa hydiny, až 35 kurčiat, kruhová, hliníková lampa s infračervenou žiarovkou, 2 l napájačka, 2 kg kŕmidlo, rozmery 102,7 X 47,7 X 96,5 cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, husí, kačíc či bažantov. Kuriatká sa v nej budú krásne vyvíjať, pretože táto odchovňa, poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Odchovňa je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, ktorá presvieti a príjemne vyhreje celý vnútorný priestor kvočky. Vďaka svojmu materiálu je teplo rovnomerne distribuované po celej odchovni. Nechýba v nej ani kŕmidlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Čistenie odchovne veľmi uľahčí výsuvný trusník umiestnený pod klietkou. Umelá kvočna je vyrobená z vysoko kvalitného pozinkovaného kovu, a preto Vám pomôže odchovávať mláďatá po mnoho rokov.


Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny

Odchovna GAUN hranatá kapacita SK


Rozmery odchovne

Rozmery celej odchovne aj s nožičkami a lampou sú 102,7 X 47,7 X 96,5 cm.


Výhrevný systém so zdrojom svetla

Svetlo a teplo v odchovni zaistí hliníková lampa s infračervenou žiarovou (žiarovka 150 W je súčasťou balenia). Infra lampa je vybavená ochranným krytom s priemerom Ø 21 cm. Vďaka svojmu materiálu je teplo rovnomerne distribuované po celej odchovni.


Systém kŕmenia a napájania

Súčasťou balenia je kŕmidlo s kapacitou na 2 kg krmiva a napájačka s objemom 2 litre. Kŕmidlo a napájačka sú vyrobené z kvalitného plastu, veľmi jednoduché na údržbu.


Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDFOdchovna hydiny GAUN hranatá s infralampou


Videonávod na zostavenie:


Hmotnosť 15 kg
Kat. Odchovny Kompletná odchovňa
Kat. odchovny 26 cm
Kat. odchovny Áno
Kat. odchovny 30 - 60 ks
Kat. odchovny 1 - 60 ks
Kat. odchovny 1 - 20 ks
Kat. odchovny 1 - 45 ks