Odchovňa hydiny CF179.30C.CPL s infralampou

 
  • 1 z 4
 

Odchovňa hydiny vhodná na chov pre až 20 ks kurčiat, s rozmermi 101 x 51 x 54cm. Jedná sa o kompletnú drôtenú odchovňu hydiny, ktorá je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou, 1,5 litrovou napájačkou, 30 cm žľabovým kŕmidlom a výsuvným trusníkom.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.4.2024
Bežná cena €199,99
Ušetríte €44 (–22 %)
€155,99    
Kód tovaru 0479
Kategória Kompletné odchovne hydiny
Záruka 2 roky
 

Odchovňa hydiny CF179.30C.CPL s infralampou

Odchovňa hydiny, až 20 kurčiat, hranatá, hliníková lampa s infračervenou žiarovkou, 1,5 l napájačka, 30cm kŕmidlo, trusník, rozmery 101 x 51 x 54cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, husí, kačíc či bažantov. Kuriatká sa v nej budú krásne vyvíjať, pretože táto odchovňa poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Odchovňa je vybavená hliníkovou lampou s infračervenou žiarovkou 150W, ktorá presvieti a príjemne vyhreje vnútorný priestor klietky. Nechýba v nej ani 30 cm žľabové kŕmidlo a napájačka s objemom 1,5 litra. Čistenie odchovne veľmi uľahčí výsuvný trusník umiestnený pod klietkou. Drôtená umelá kvočna je vyrobená z kvalitného pozinkovaného kovu, a preto Vám pomôže odchovávať mláďatá po mnoho rokov.

✅ Klady

  • Odolná pozinkovaná odchovňa pre malochovateľov
  • Infralampa s tienením vytvára príjemné teplo 
  • Ľahko sa čistí a dezinfikuje vďaka pozinku 
  • Trusník vysuniete, umyjete, zasuniete, aké ľahké
  • Posuvné dvierka uľahčujú manipuláciu s hydinou 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny

Odchovňa hydiny CF179.30C.CPL s infralampou


Rozmery odchovne

Rozmery celej odchovne aj s nožičkami sú 101 x 51 x 54 cm.
Vnútorné rozmery odchovne sú 101 x 51 x 22 cm.


Výhrevný systém so zdrojom svetla

Svetlo a teplo v odchovni zaistí hliníková lampa s infračervenou žiarovou (žiarovka 150 W je súčasťou balenia). Infra lampa je vybavená ochranným krytom.


Systém kŕmenia a napájania

Súčasťou balenia je žľabové kŕmidlo s dĺžkou 30 cm a napájačka s objemom 1,5 litra. Kŕmidlo je vyrobené z pozinkovanej ocele a napájačka je vyrobená z kvalitného plastu. Oba dva materiály sú veľmi jednoduché na údržbu.


Čistenie odchovne

Čistenie odchovne hydiny zvládnete behom chvíľky. Prácu totiž veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z klietky vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.


Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Odchovňa hydiny CF179.30C.CPL s infralampou

 

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Priestranná a pozinkovaná odchovňa hydiny, ktorá vydrží roky. To by si prial každý chovateľ, a to sa mu môže splniť s touto odchovňou. Stretla som sa s mnohými odchovňami pre hydinu, ktoré boli z kovu a vyžadovali si poväčšine dosť práce pri montáži a plno ďalšieho náradia. U tejto odchovne nič, než skrutkovač nepotrebujete, pár skrutiek a sponiek, pritom je klietka odolná, a to všetko vďaka správnej konštrukcii.
Na pohľad je to jednoduchá klietková odchovňa, a pritom má v sebe všetko, čo je potrebné na odchov hydiny. Jednoduché čistenie zaistí výsuvný trusník, krmítko s kruhovými otvormi proti plytvaniu krmivom a napájačka, poskytnú dostatok krmiva a čistej vody pre hydinu. Odchovňa obsahuje tiež nenahraditeľnú infralampu, takže bude Vaša hydina počas celého odchovu v teple a pohodlí.
Poskladanú a pripravenú odchovňu môžete začať používať ihneď, jednoducho cez posuvné dvierka na vrchu klietky pohodlne umiestnite hydinu dovnútra. Hydinu, vďaka tomu, že sú dvierka na vrchu klietky, ľahko umiestnite a môžete s ňou bez problémov ďalej manipulovať. Aké ľahké."
Hmotnosť 13 kg
Kat. Odchovny Kompletná odchovňa
Kat. odchovny Áno
Kat. odchovny 1 - 30 ks
Kat. odchovny 1 - 60 ks
Kat. odchovny 1 - 20 ks
Kat. odchovny 1 - 45 ks