Pelech pre mačky, lehátko na parapet KERBL 56x36x7cm, béžové

 

Luxusná mačacia leňoška na upevnenie na parapet s polstrovaním  skvele zapadne do každého okna, a Vaša mačka ju bude milovať. Tento pelech sa hodí na všetky typy parapetov av domácnosti zaberie minimum miesta. Vašej mačke ponúkne útulné útočisko, z ktorého bude mať krásny výhľad na okolité dianie ako doma, tak vonku.  

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€31,59    
Kód tovaru 0709
Kategória Pelechy pre mačky
Záruka 2 roky
 

Pelech pre mačky, lehátko na parapet KERBL 56x36x7cm, béžové

Polstrované mačacie lehátko pre všetky typy parapetov. Táto luxusná leňoška v elegantnej béžovej farbe krásne zapadne do každého okna a bude zdobiť Váš interiér. Pelech má odnímateľný povlak, ktorý možno ľahko zložiť a vyprať v práčke pri 30°C. Upevnenie je veľmi  jednoduché a to vďaka dvom svorkám, ktoré sú súčasťou balenia. Pelech na parapet poskytne mačke dokonalé miesto pre odpočinok a tak obľúbené pozorovanie okolia, pričom doma nezaberie skoro žiadne miesto.

  • rozmery pelechu: 56x36x7cm  (dx š xv)
  • materiál: 100% polyester
  • 2 skrutkovacie svorky
  • odnímateľný prateľný povlak 
  • pre všetky typy parapetov 

 

Výhľad priamo z pelechu

Pre mačky je pozorovanie okolia ich prirodzenou súčasťou, rady majú prehľad a vedia, čo sa okolo nich deje.  Pelech na parapet je dokonalým snúbením potrebného s príjemným. Doprajte svojej mačke krásny výhľad z pelechu priamo do Vašej záhrady alebo ulice. 

kocici-helatko

 

Hmotnosť 3 kg