Odchovňa hydiny CIMUKA CB25-03-1K + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Odchovňa hydiny vhodná k chovu pre 40 až 45ks kurčiat s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 104 x 60 x 59 cm. Jedná sa o 1 poschodovú klietku s 3 oddielmi, ktoré sú vybavené ohrevnou lištou s nastaviteľným termostatom a výstupom na žiarovku, krmítkami s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkami s prívodom vody z 8 litrového zásobníka.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €276,99
Ušetríte €37 (–13 %)
€239,99    
Kód tovaru 0174
Kategória Plastové odchovne hydiny
Záruka 2 roky
 

Odchovňa hydiny CIMUKA CB25-03-1K

Odchovňa hydiny, až 45 kurčiat, 1 poschodová klietka, regulovateľná výhrevná jednotka, kŕmiaci a napájací systém, 104x60x59 cm. Jedná sa o dokonale navrhnutú klietku k odchovu kurčiat, prepelíc, ​​kačíc, husí či bažantov. Kuriatka budú v tejto odchovni krásne prospievať, lebo táto 1 poschodová klietka s 3 oddielmi a výškou stropu 24cm poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu rastu potrebuje. Moderná odchovňa kurčiat je vybavená výhrevným systémom s elektronickým termostatom 0-40°C a výstupom na žiarovku. Samozrejmosťou je veľkokapacitné kŕmidlo s mriežkou proti plytvaniu krmivá, napájačky s prívodom vody z 8l zásobníka a výsuvný trusník. Perfektné je, že odchovňu môžete v budúcnosti rozširovať o ďalšie poschodie. Čistenie odchovne je naozaj jednoduché, keďže odchovňa s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi kvalitného, odolného, ľahko umývateľného plastu, a bude Vám robiť radosť po mnoho rokov.

Odchovňu hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná odchovňa hydiny obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kompletne vybavená odchovňa pre pohodlie Vašej hydiny aj pre Vašu jednoduchú obsluhu 
  • Možno ju bez námahy presúvať, pretože je na kolieskach
  • Výhrevná lišta šetrí energiu vďaka termostatu
  • Čistí sa naozaj ľahko aj vďaka vysúvateľnému trusníku
  • Plastová odchovňa je pohodlnejšia, nechladí hydinu ako kovová a dá sa rôzne skladať a kombinovať ↓
  • Je možné pridávať ďalšie poschodia odchovený aj klietok CIMUKA
  • Najmodernejšie a najlepšie prevedenie na trhu

❌ Zápory

  • Žiarovka nie je súčasťou balenia, ale môžete použiť obyčajnú žiarovku, ktorú máte doma

 

Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny

Kapacita_odchovne_CB25_03_1K_podla_jednotlivych_druhov_hydiny obr


Rozmery odchovne hydiny

Rozmery zloženej odchovne hydiny vrátane koliesok, nádržky na vodu, ohrevnej jednotky a krmítka sú 104 x 60 x 59 cm.

Odchovne hydiny Cimuka CB25-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: odchovňa hydiny Cimuka CB40-03, klietka pre prepelice Cimuka BYK-03, klietka pre odchov hydiny Cimuka GL40-03.

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

 

Rozmery odchovny hydiny CIMUKA CB25-03-1K

Regulovateľný výhrevný systém so zdrojom svetla

Teplo i svetlo potrebné k rastu vyliahnutých mláďat je zaistené pomocou automatickej ohrevné jednotky odchovne hydiny. Jednotka je vybavená elektronickým termostatom, u ktorého je možné regulovať teplotu v rozmedzí od 0 do 40°C. Výhrevná časť jednotky je samozrejme vybavená ochranným krytom, ktorý zamedzuje dotyku mláďat s vykurovacími káblami a nehrozí riziko popálenia. Ohrevná jednotka ďalej ponúka možnosť stabilného zdroja svetla za pomoci žiarovky (nie je súčasťou balenia). Potrebný výkon žiarovky sa stanovuje v závislosti od teploty v miestnosti, kde bude odchovňa hydiny umiestnená a nesmie byť vyššia ako 75W. Bližšie informácie nájdete v návode nižšie.

Regulovatelny_vyhrevny_system_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K


Systém kŕmenia

Súčasťou balenia sú tri prenosné kŕmne misky pre prvé dni života mláďat a odchovňa hydiny je tiež vybavená závesným veľkokapacitným krmítkom pre zásobu kŕmenia až na 2 dni pre každé mláďa. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje mláďatám v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvaniu. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva.

Systém_krmenia_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K


Napájací systém

Odchovňa je vybavená dvomi klobúkovými napájačkami pre prvé dni života mláďat a dvomi výškovo nastavelnými niplovými napájačkami, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania mláďat vnútri klietky. Súčasťou niplových napájačiek sú aj prídavné misky na vodu, ktoré tak vytvárajú kvalitné automatické napájačky a tiež zamedzujú mláďatám k ich namáčaniu. Voda do automatických napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napajaci_system_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K

Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietek u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u odchovne hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú odchovne hydiny vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s hydinovým trusom. Pri plastových odchovniach hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Odchovne hydiny CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnej balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Ukážka z praxe

FOTO-CB25


Návod na použitie k stiahnutiu: 
A1 logo PDFOdchovna hydiny CIMUKA CB25-03-1K - návod
A1 logo PDFOdchovňa hydiny CIMUKA CB25-03-1K - montáž

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a specialista pro chovatelské potřeby
"Ak liahnete kurčatá vo väčšom a potrebujete pre nich vytvoriť ideálne podmienky na odchov, ako keby sa o ne starala skutočná kvočna, tak Vám môžem odporučiť túto odchovňu.
Odchovňa má všetko potrebné, od kŕmidiel, cez vykurovacie teleso aj výsuvný trusník. Nemusíte nič dokupovať, snáď len žiarovku na svietenie, ktorú má doma aj tak každý. Napájačka so zásobným barelom zaistí kuriatkam dostatok čerstvej vody na niekoľko dní, takže nemusíte mať strach, keď by ste na deň dva odišli. Montáž odchovne je jednoduchá, podľa priloženého obrázkového návodu, a nebudete na to potrebovať žiadne špeciálne náčinie. Celá odchovňa je umiestnená v ráme na kolieskach, čo uľahčuje presun.
A teraz tá najlepšia vec! K odchovni si môžete dokupovať ďalšie poschodia, ktoré napojíte na rám a takto si môžete odchov rozširovať. Úžasné na tomto systéme je to, že do rámu zapadajú aj iné klietkové systémy od značky CIMUKA, napríklad klietka pre prepelice. Na jednom mieste tak môžete chovať prepelice, mať odchov kuriatok a nemusíte riešiť problém s miestom. Všetky klietky budú pekne v ráme usporiadané nad sebou, čo je strašná výhoda a šetrenie obrovského množstva miesta. Je to odchovňa, s ktorou budete mať pocit, že ste skutočný profesionál."


Videonávod na montáž:

Hmotnosť 16 kg
Kat. Odchovny Kompletná odchovňa
Kat. odchovny 24 cm
Kat. odchovny Áno
Kat. odchovny 30 - 60 ks
Kat. odchovny 60 - 120 ks
Kat. odchovny 20 - 40 ks
Kat. odchovny 45 - 90 ks

Videonávod na montáž: