Odchovňa hydiny CIMUKA CB25 MIDI

 

Odchovňa hydiny vhodná k chovu 25 až 30ks kurčiat s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 72 x 62 x 50 cm. Jedná sa o 1 podlažnú klietku s 2 oddielmi, ktoré sú vybavené ohrevnou lištou s nastaviteľným termostatom a výstupom na žiarovku, krmítkami s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkami s prívodom vody z 4 litrového zásobníka.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€159,99    
Kód tovaru 0146
Kategória Plastové odchovne hydiny
Záruka 2 roky
 

Odchovňa hydiny CIMUKA CB25 MIDI

Odchovňa hydiny, až 30 kurčiat, 1 podlažná klietka, regulovateľná výhrevná jednotka, kŕmiaci a napájací systém, 72x62x50 cm. Jedná sa o kompletnú odchovňu kurčiat, prepelíc, ​​husí, kačíc či bažantov za najnižšiu cenu v tejto kvalite. Kuriatka sa v nej budú cítiť ako v bavlnke, pretože táto 1 podlažná klietka s 2 oddielmi a výškou stropu 24cm, poskytuje úplne všetko, čo hydina k svojmu zdravému vývoju potrebuje. Špičková odchovňa je vybavená výhrevným systémom s elektronickým termostatom 0-40°C a výstupom na žiarovku. Nechýba v nej ani veľkokapacitné kŕmidlo s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačky s prívodom vody zo 4l zásobníka. Samozrejmosťou je aj trusník. Klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je pevný a ľahko umývateľný, takže údržba a čistenie odchovne bude hračka a vydrží Vám dlhé roky.

Odchovňu hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná odchovňa hydiny obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kompletne vybavená odchovňa na pohodlie Vašej hydiny aj pre Vašu jednoduchú obsluhu 
  • Možno ju bez námahy presúvať, pretože je ľahká
  • Výhrevná lišta šetrí energiu vďaka termostatu
  • Čistí sa naozaj ľahko aj vďaka odnímateľnému trusníku
  • Najmodernejšie a najlepšie prevedenie na trhu

❌ Zápory

  • Žiarovka nie je súčasťou balenia, ale môžete použiť obyčajnú žiarovku, ktorú máte doma


Kapacita odchovne podľa jednotlivých druhov hydiny
Kapacita podľa druhu drôbeže CB25MIDI

Rozmery jednotlivých oddielov 

Rozmery_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K

 

Regulovateľný výhrevný systém so zdrojom svetla

Teplo aj svetlo potrebné k rastu vyliahnutých mláďat je zaistené pomocou automatickej ohrevné jednotky odchovne hydiny. Jednotka je vybavená elektronickým termostatom, u ktorého je možné regulovať teplotu v rozmedzí od 0 do 40°C. Výhrevná časť jednotky je samozrejme vybavená ochranným krytom, ktorý zamedzuje dotyku mláďat s vykurovacími káblami a nehrozí riziko popálenia. Ohrevná jednotka ďalej ponúka možnosť stabilného zdroja svetla za pomoci žiarovky (nie je súčasťou balenia). Potrebný výkon žiarovky sa stanovuje v závislosti od teploty v miestnosti, kde bude odchovňa hydiny umiestnená a nesmie byť vyššia ako 75W. Bližšie informácie nájdete v návode nižšie.

Regulovatelny_vyhrevny_system_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K


Systém kŕmenia

Súčasťou balenia sú dve prenosné kŕmne misky pre prvé dni života mláďat a odchovňa hydiny je tiež vybavená závesným veľkokapacitným krmítkom pre zásobu kŕmenia až na 2 dni pre každé mláďa. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolného proti nárazom a veľmi jednoduchého na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje mláďatám v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvaniu. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva.

Systém_krmenia_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K


Napájací systém

Odchovňa je vybavená jednou klobúkovou napájačkou pre prvé dni života mláďat a dvomi výškovo nastavelnými niplovými napájačkami, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania mláďat vnútri klietky. Súčasťou niplových napájačiek sú aj prídavné misky na vodu, ktoré tak vytvárajú kvalitné automatické napájačky a tiež zamedzujú mláďatám k ich namáčaniu. Voda do automatických napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napajaci_system_odchovne_hydiny_CIMUKA CB25-02-1K

Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 je táto technológia využívaná aj u odchovní hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú odchovne hydiny vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom hydiny. Pri plastových odchovniach hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Odchovne hydiny CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnej balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod na použitie k stiahnutiu: 
PDF s logom A1Odchovna hydiny CIMUKA CB25 MIDI - návod
PDF s logom A1Odchovňa hydiny CIMUKA CB25 MIDI - montáž

 

Hmotnosť 9.5 kg
Kat. Odchovny Kompletná odchovňa
Kat. odchovny 24 cm
Kat. odchovny Áno
Kat. odchovny 1 - 30 ks
Kat. odchovny 1 - 60 ks
Kat. odchovny 1 - 20 ks
Kat. odchovny 1 - 45 ks