Odkrvovač hydiny s držiakom na stenu CIMUKA HNG01-CN04T - veľkosť pre husi a morky

 
  • 1 z 2
 

Plastový odkrvovač hydiny s držiakom na stenu vhodný pri porážke veľkej hydiny akou sú husi a morky. Určený k bezpečnému pridržanie hydiny, aby nedochádzalo k zraneniam pred usmrtením a pri následnom odkrveniu. Rozmery odkrvovacího vojne: horný priemer: 39 cm, spodný priemer 13,5 cm, výška: 50 cm a držiaku: 15 x 35 x 7 cm.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€25,99    
Kód tovaru 0160
Kategória Príslušenstvo ku šklbanie
Záruka 2 roky
 

Odkrvovač hydiny s držiakom na stenu CIMUKA HNG01-CN04T

Plastový odkrvovač hydiny pre porážku husí a moriek, držiak na stenurozmery: horný priemer: 39 cm, spodný priemer: 13,5 cm, výška: 50 cm. Odkrvovací lievik je určený k bezpečnému pridržanie hydiny, aby nedochádzalo k zraneniu pred usmrtením a pri následnom odkrveniu. Pre uľahčenie práce ho môžete pomocou praktického držiaku pripevniť na stenu do Vami požadovanej výšky. Odkrvovací lievik je vyrobený z veľmi kvalitného a pevného plastu, ktorý sa ľahko umýva, a tak jeho údržba zaberie len chvíľku.


Inštalácia odkrvovače hydiny s držiakom na stenu

Za pomocou skrutiek (nie sú súčasťou balenia) je možné pripevniť do pripravených otvorov držiak k pevnej ploche - stena, múr, apod .. Držiak sa umiestňuje vo zvislej polohe viď obrázok nižšie, aby bolo možné zavesiť odkrovač hydiny CIMUKA..

Držiak na stenu CIMUKA YL-CN-HNG01_obr2

Hmotnosť 1.25 kg
Kat. príslšenství Odkrvovač hydiny