Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL04-G - vhodná pre sliepky, husi, kačice a morky + v balenie DARČEK a DOPRAVA ZDARMA v hodnote 44,98€

 
+ Doprava zdarma 3 ročná záruka Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Šklbačka vhodná na šklbanie väčšieho množstva sliepok, husí, kačíc a moriek, funguje na princípe šklbania peria mokrou cestou. Maximálna nosnosť je 18-20 kg a dĺžka šklbania 60-120 sekúnd - priemer bubna 73,5 cm. Patentovaná technológia "ipluck" - počet šklbacích prstov 188ks, príkon 750W - vysoká úspora energie oproti konkurencii na trhu.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €1 379,99
Ušetríte €400 (–28 %)
€979,99    
Kód tovaru 0544
Kategória Bubnové šklbačky CIMUKA
Záruka 3 roky
 

Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL04-G

Bubnová šklbačka na sliepky, kačice, husi a morky, max. 20kg, doba 60-120 sekúnd, bubon 73,5 cm, 188ks šklbacích prstov, príkon 750W. Obdobie porážky Vás s touto unikátnou bubnovou šklbačkou neprekvapí. Prvotriedna šklbačka zaisťuje pomocou strategicky rozmiestnených šklbacích prstov dokonalé vytrhanie každého peria od krídla až po chvost bez poškodenia kože. Efektívna bubnová šklbačka funguje na princípe mokrého šklbania peria iba za 60-120 sekúnd. Najlepšie na tejto šklbačke je jej úspornosť. Patentovaná technológia "ipluck" totiž znižuje trenie a navyše zaisťuje o 50% nižšiu spotrebu energie ako konkurenti na trhu. Ani čistenie a údržba nebude žiadny problém, pretože je šklbačka vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, a tak Vám vydrží niekoľko rokov.

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej šklbačky pre Vaše potreby (kontakt 421 944 482 736 k dispozícii Po-Ne 8 - 18 hodín). Garantujeme 36 mesačnú záručnú dobu a poskytujeme záručný aj pozáručný servis. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a radi Vám pomôžeme s výberom vhodnej škubačky pre Vaše potreby.

✅ Klady

  • Skvelo rozložené šklbacie prsty pre ľahké ošklbanie 
  • Vyššia nosnosť až 20kg a väčšia kapacita
  • Použitie na sliepky, husy, kačice a morky
  • Jednoducho prenosná 
  • Nízka spotreba energie 
  • Jedna z najlepších šklbačiek na trhu 
  • Predĺžená záruka 3 roky 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 


Revolučná šklbačka: Bezchybný dizajn pre hladké ošklbanie hydiny

Špičková šklbačka hydiny s precíznym dizajnom sa postará o vytrhanie peria od krídla až po chvost, pričom nedochádza k poškodeniu kože. Tento výnimočný výkon je zaistený vďaka perfektnému rozmiestneniu šklbacích prstov. Šklbacie prsty z prírodného kaučuku sú na základe dlhoročných skúseností rozložené na najefektívnejších miestach rotačného kotúča a na ochrannom bubne. Toto strategické rozmiestnenie šklbacích prstov zaručuje nielen hladké odstránenie peria, ale taktiež minimalizuje spotrebu energie.

CIMUKA_YL-PL04-G_07

 
Ľahké šklbanie hydiny s technológiou „i-pluck“i-pluck

Vznikla na základe dlhoročného výskumu spoločnosti CIMUKA, ktorá mala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom kvalitné, úsporné, avšak vysoko efektívne riešenie pri šklbaní peria pri vodnej a hrabavej hydine. Ako výsledok bola vyvinutá patentovaná technológia „i-pluck“ – využívaná pri bubnových šklbačkách CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 20 krajinách sveta. Oproti konkurencii využívajú unikátnu technológiu priameho pohonu, vďaka ktorému nie je potrebné využitie pomocných pásov a remeníc na prenos výkonu motora. Nedochádza teda k takým stratám pri prenose a opotrebovaní nadbytočných súčiastok, a tým poskytujú jednoduchý a účinný spôsob, ako znížiť spotrebu energie až o 50 %. 

Skubacka-3Efektívne šetrenie času a úsilia s inovatívnym lievikom

Jedným z neoceniteľných benefitov tejto šklbačky je skvele navrhnutý odtokový lievik, ktorý dokonale plní svoju úlohu pri odvádzaní vody, peria a ďalších nečistôt, ktoré sa pri šklbaní vytvárajú v bubne šklbačky. Vďaka tejto šikovnej vychytávke ušetríte značné množstvo času, pretože všetky nečistoty sa budú hromadiť iba na jednom mieste. Tento odtokový lievik v praxi naozaj oceníte.

 CIMUKA_YL-PL04-G_08


Kvalitná šklbačka s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou


Bubnové šklbačky hydiny CIMUKA predstavujú vynikajúcu voľbu vďaka svojmu použitiu vysoko kvalitných a odolných plastov. Tento špeciálne vyvinutý materiál je navrhnutý s ohľadom na styk s potravinami a spĺňa prísne požiadavky na mechanickú a chemickú odolnosť. Jednou z hlavných výhod týchto škubačiek je, že odolávajú korózii a tiež sa veľmi ľahko čistia.

Pokiaľ už nechcete šklbať ručne, tak Vám môžeme odporučiť túto šklbačku, ktorá Vám ušetrí veľa času a práce.

 

Návod k obsluhe na stiahnutie:

 

Hmotnosť 39.25 kg
Kat. šklbačky Bubnová
Kat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky
Podkat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky