Zateplená búda pre mačky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

 

Drevený zateplený domček pre mačku, 
so schodami a s terasou, 
sila steny 3 cm,
na vstupe záves z lamiel, 
rozmery 88 x 57 x 77 cm.

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€139,99    
Kód tovaru 0586
Kategória Domčeky pre mačky
Záruka 2 roky
 

Zateplená búda pre mačky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

Búda pre mačku, drevenátepelne izolovaná, hrúbka steny 3 cm, terasa a schodíky, záves z lamiel, rozmery: 88 x 57 x 77 cmAk hľadáte elegantné celoročné útočisko pre Vášho mačacieho kamaráta, ktoré zaujme na akejkoľvek záhrade, potom nie je lepšia voľba. Domček pre mačku s dvojitými stenami skvele izoluje teplo, čo v zime poskytuje ochranu pred mrazom a v lete pred horúčavou. Navyše nad búdou nájdete praktickú terasu, na ktorú sa mačka dostane cez drevené schodíky a bude tak mať prehľad o dianí okolo. Vstup do domčeka je vybavený priehľadným lamelovým závesom, ktorý ochraňuje pred vetrom.  Tento drevený mačací domček ponúka vašim maznáčikom pohodlné a bezpečné útočisko. Pre ešte väčšie pohodlie Vašej mačky je možné prikúpiť vykurovaciu dosku, ktorá sa dá inštalovať pod podlahu búdičky.   

Domček pre mačku ľahko zložíte  pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery domčeka 

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky vrátane schodíkov sú 88x57x77cm. Rozmery búdy bez schodíkov: 67 x 57 x 77 cm. Rozmery krytej časti búdy - terasy: 50 x 34 x 32 cm. Vnútorné rozmery: 46 x 35 x 25 cm. Rozmery dvierok sú 16 x 17 cm. Hrúbka stien je 3 cm.

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky zaisťuje bezpečné a pokojné prostredie pre Vašu mačku. Nad domčekom je umiestnená krytá terasa, na ktorú majú maznáčikovia ľahký prístup cez drevené schodíkyDvierka sú opatrené priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru a chladu. Pod podlahou domčeka je nachystaný priestor pre vykurovaciu dosku, ktorú je možné dokúpiť a jednoducho nainštalovať.

kerbl-domece-4-season-deluxe-3


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z dreva je tepelne izolovaná. Izoláciu zaisťujú dvojité steny vyplnené styrofoamom. Strecha domčeka je pokrytá ochranným nepremokavým bitúmenovým materiálom. Napriek tomu odporúčame búdu umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a slnečným žiarením. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať

kerbl-domece-4-season-deluxe_02

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Zateplená búda pre mačky KERBL 4-SEASON DELUXE 88x57x77cm

Hmotnosť 15 kg