Zateplená búda pre mačky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

 

Drevený zateplený domček pre mačku s rozmermi 88 x 57 x 77 cm. Jedná sa o štýlovú zateplenú búdu pre mačku s terasou a schodíkmi pre celoročné používanie.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€129,99    
Kód tovaru 0431
Kategória Domčeky pre mačky
Záruka 2 roky
 

Zateplená búda pre mačky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

Búda pre mačku, drevená, tepelne izolovaná, hrúbka steny 3 cm, terasa a schodíky, záves z lamiel, rozmery: 88 x 57 x 77 cm. Ak hľadáte štýlovú celoročnú búdu pre mačku, ktorá urobí dojem na každej záhrade, potom nemôžete vybrať lepšie. Domček pre mačku s dvojitými stenami výborne tepelne izoluje a tým v zime chráni mačičku pred mrazmi a v lete pred horúčavou. Nad búdou je umiestnená praktická terasa, na ktorú má mačka prístup cez drevené schodíky. Drevený mačací domček poskytne maznáčikom príjemné bezpečné zázemie. Vchod do domčeka je navyše opatrený priehľadným lamelovým závesom, ktorý chráni pred vetrom.

Domček pre mačku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Zaizolovaná búda skvelá na zimu aj leto
  • Drevené schodíky umožnia prístup na terasu 
  • Z terasy bude mať mačka prehľad o okolí 
  • Nepremokavá strecha ochráni nielen terasu,
    ale aj samotnú búdečku 
  • Priehľadný lamelový záves chráni pred prievanom

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery domčeka

Vonkajšie rozmery celého domčeka pre mačky vrátane schodíkov je 88x57x77cm. Rozmery búdy bez schodíkov: 67 x 57 x 77 cm. Rozmery krytej časti búdy: 50 x 34 x 32 cm. Rozmery dvierok18 x 23 cm. Hrúbka stien je 3 cm.

Vybavenie domčeka

Domček pre mačky umiestnený na prízemí zaisťuje bezpečné a pokojné prostredie pre mačku. Nad domčekom je umiestnená krytá terasa, na ktorú majú maznáčikovia ľahký prístup cez drevené schodíky. Dvierka sú opatrené priehľadnými lamelami, ktoré mačku chránia vo vnútri búdy proti vetru a chladu.

TYROL ALPIN  2


Vlastnosti materiálu domčeka

Búda pre mačky vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kg. Domček pre mačky je tepelne izolovaný. Izoláciu zaisťujú dvojité steny vyplnené styrofoamom. Strecha domčeka je pokrytá ochranným nepremokavým bitúmenovým materiálom. Napriek tomu odporúčame búdu umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený domček je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

TYROL ALPIN  1

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Zateplená búda pre mačky KERBL TYROL ALPIN 88x57x77cm

Hmotnosť 14 kg