Domček pre kačky KERBL DUCK TOWN

 

Domček pre 3-4 kačice o rozmeroch 93x73x67 cm. Jedná sa o praktický domček pre kačky s výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. Domček pre kačky vyrobený z kvalitného borovicového dreva zabezpečuje vysokú stabilitu.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€145,99    
Kód tovaru 0408
Kategória Drevené domčeky pre kačky a husi
Záruka 2 roky
 

Domček pre kačky KERBL DUCK TOWN

Domček pre 3-4 kačice, výsuvný trusník pre ľahké čistenie, vetracie otvory pre cirkuláciu vzduchu v kuríne, rozmery: 93x73x67 cm. Jedná sa o praktický domček pre kačky s výborným pomerom ceny a kvality. Domček poskytne kačkám skvelé prostredie pre ich odpočinok a uzatvárateľné dvierka ich v noci ochránia pred predátormi. Domček pre kačky a husi vyčistíte počas chvíľky pomocou praktického výsuvného trusníka. Domček pre kačice je vyrobený z kvalitného borovicového dreva.

Domček pre kačky ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).


✅ Klady

  • Výsuvný trusník na jednoduché čistenie
  • Praktické zatváracie dvierka
  • Veľmi priestranný domček pre kačiky alebo husi
  • Jednoduchá montáž domčeku
  • Ľahko prenosný

❌ Zápory

  • Domček odporúčame raz za čas pretrieť ochranným náterom


Rozmery domčeku pre kačky

Vonkajšie rozmery celého domku sú 93x73x67 cm, a tak poskytuje dostatok priestoru pre 3-4 kačice.

Domcek_pre_kacky_DUCK_TOWN

Údržba a čistenie domčeku
 

Čistenie domčeku pre kačky zvládnete behom pár minút pomocou praktického vyberateľného kovového trusníka. Cirkuláciu vzduchu v domku zaisťuje bočné posuvné okienko.

Kachník KERBL DUCK TOWN


Vlastnosti materiálu domčeku

Domček pre kačky vyrobený z borovicového dreva má hmotnosť cca 22 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Kurín pre kačice a husi nie je zateplený. Na ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha domčeku pokrytá živcovým náterom. Plastové nožičky chránia domček proti vlhkosti. Napriek tomu odporúčame kurín pre kačice umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený domček pre kačky je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Ukážka z praxe

DUCK_TOWN_PRAXE

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Domček pre kačky KERBL DUCK TOWN

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Tento krásny a zároveň veľmi praktický a priestranný domček pre kačky z borovicového dreva, skvele zapadne na akejkoľvek záhrade. Nie je vôbec zložité ho zostaviť a ani ho v prípade potreby preniesť na iné miesto.
Tento skvele navrhnutý domček poskytne pohodlné ubytovanie pre až 4 kačice, alebo pre 6 kusov indických bežcov. Domček je vybavený unikátnymi uzatvárateľnými dvierkami, a preto sa vy ani kačice nemusíte báť predátorov.
Musím povedať, že obzvlášť oceňujem naozaj jednoduchú údržbu celého domčeku. Domček pre kačky má totiž výsuvný trusník, ktorý pri čistení jednoducho vyberiete, vyčistíte a opláchnete vodou. Čistý trusník zasuniete do domčeku, cez odklopnú striešku nastiete čistú slamu a behom pár minútok máte hotovo. Rýchlu údržbu domčeku oceníte nielen vy, ale aj kačice, pretože budú mať v príbytku stále čisto."
Hmotnosť 22 kg