🎄NAKÚPTE VIANOČNÉ DARČEKY S PREDSTIHOM | DOPRAVA ZADARMO NAD 200 € 🎄

Insekticíd v spreji proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL, 750ml - k aplikácii na plochy a do ovzdušia

 
Výpredaj - posledné kusy Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Univerzálny prípravok proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu, 750ml roztoku ihneď na použitie = aplikácie formou postreku na plochu a do ovzdušia, s takmer okamžitým účinkom, pôsobí až 6 týždňov, účinná látka Permethrin, Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
6.12.2023
Bežná cena €19,79
Ušetríte €8,80 (–44 %)
€10,99    
Kód tovaru 0121
Kategória Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka 2 roky
 

Insekticíd v spreji proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL, 750ml 

Prípravok k hubenie hmyzu, sprej, ihneď k použitie, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 750ml, Permethrin. Ak hľadáte univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo zahubí rôzne druhy ako lezúceho (roztoče, mravce, chrobáky, ploštice, pavúky), tak i lietajúceho hmyzu (muchy, ovady, komáre, mole), potom nemôžete vybrať lepšie. Tento účinný prípravok stačí pred použitím pretrepať a nastriekať v potrebnom množstve na plochy aj do ovzdušia na všetky miesta výskytu parazitov. Účinné látky prípravku (Permethrin, Cypermethrin, tetrametrín, Geraniol) zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 6 týždňov.


Cieľový organizmus

K hubenie ako lezúceho hmyzu - roztoče, klieštikovci - čmelíci, kliešte, blchy, mravce, chrobáky, šváby, rybenky, ploštice, pavúky atď ..., tak lietajúceho hmyzu - muchy, ovady, komáre, šatníková mole a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), skladoch, hangároch, silách. Vhodný na plochy aj do ovzdušia na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad na mravčiu cestičky, okná, dvere, stropy, do šácht a do úkrytu ako sú holubníky, klietky, voliéry, akýkoľvek druh zvieracieho prístrešku, odpočinkovej zóny zvierat a v poľnohospodárstve všeobecne. Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 750 mililitrové balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie


Aplikácia

Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Aplikujte potrebné množstvo roztoku cielene na napadnuté miesta. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Lezúci hmyz: Aplikujte zo vzdialenosti 30cm na úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená.

Lietajúci hmyz: Zatvorte všetky okná a dvere. Aplikujte Final Universal po dobu 5-10 sekúnd do ovzdušia a na miesta kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná.

Šatníková mole: Pri napadnutí aplikujte zo vzdialenosti 1 metra do šatníkových skríň, zásuviek a do skladovacích boxov.

Čmelík kurie, kliešť: Pred aplikáciou vyčistite holubník, chovné zariadenie sliepok, kurčiat, voliéry. Potom aplikujte Final Universal zo vzdialenosti 30cm tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená.


Účinnosť

K hubenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý pretrváva až po dobu 6 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok je určený len pre profesionálnych užívateľov. Za následky neodborného použitia neručíme. Pri použití, bez dostatočného vetrania, sa môžu vytvoriť výbušné, vysoko horľavé zmesi pary a vzduchu. Zaistite preto po aplikácii dostatočné vetranie počas 24 hodín. Vyhnite sa použitie v blízkosti chorých ľudí alebo novorodencov. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFFINAL UNIVERSAL SPRAY, 750ML - etiketa

Hmotnosť 0.95 kg
Kat. desinsenkce Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Kat. desinsenkce Muchy, Komáre, ovády, Mole
Kat. desinsenkce Mravce, Rybenky, stinky, Ploštice, Šváby, pavúky
Hubenie klieštikovcov Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky, Mravce, rybenky, ploštice, Šváby, pavúky, lietajúci hmyz
Hubenie klieštikovcov Na plochy
Hubenie klieštikovcov Nie