Kurín pre sliepky KERBL BARNEY + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 

Kurín pre sliepky na chov 4-6 sliepok o rozmeroch 137x73x83 cm. Jedná sa praktický kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a odklápacou strechou pre ľahké čistenie. Kurín vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dreva), sa vyznačuje tým, že sa sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistia.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
3.6.2024
Bežná cena €429,99
Ušetríte €51 (–11 %)
€378,99    
Kód tovaru 0406
Kategória Kuríny pre sliepky z EKO plastu
Záruka 2 roky
 

Kurín pre sliepky KERBL BARNEY

Kurín pre sliepky, pre 4-6 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, otvárateľná strecha pre ľahké čistenie, 137x73x83 cm. Ak hľadáte kurín vyrobený z EKO plastu, ktorý sa bude ľahko čistiť, potom nemôžete vybrať lepšie. Praktický kurín s dvoma hradmi a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami poskytne sliepkam bezpečné zázemie. Sliepky majú do kurína pohodlný prístup cez bočné padacie dvierka alebo predné dvierka. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaistí predné posuvné okienko. Pri čistení kurína určite oceníte ľahko otvárateľnú strechu. Kurník vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plastu a 40% dreva), sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistí.

Kurín ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 137x73x83 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 6 klasických nosníc. Rozmer predných dvierok: 41 x 23 cm, bočných dvierok: 34 x 26 cm (v x š).

kurin_barney_V


Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.

Kurin_pre_sliepky_barney


Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z EKO plastu sa veľmi ľahko udržuje a čistí. Hladká štruktúra materiálu navyše zaisťuje odolnosť proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, klieštikovci. Čistenie kurína Vám uľahčí otvárateľná strecha s istiacim mechanizmom.

kurin_barney_VI


Prístup do kurína

Pre ľahký prístup je kurín vybavený hneď dvoma dvierkami. Jedna dvierka vybavené západkou sú umiestnené z prednej strany kurína a slúžia na jednoduchú výmenu vody, kŕmenie a dobrú dostupnosť do kurína. Z bočnej strany má kurín pre sliepky ešte výklopné dvierka, ktoré sliepkam umožnia ľahký výstup na záhradu alebo do výbehu. Tieto dvierka sa zatvárajú na západku, aby ich nemohol žiadny predátor otvoriť.

Kurin_pre_sliepky_barney I


Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z ekologicky recyklovaného materiálu (60% plast, 40% drevo) má hmotnosť cca 35 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Materiál kurína dobre izoluje, je vodeodolný a bezúdržbový. Kurín vyrobený z EKO plastu je odolný voči UV žiareniu a vplyvom počasia všetkých ročných období. EKO plast sa vyznačuje tým, že sa nekrúti, nepraská, neplesniví a jednoducho sa čistí. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaisťuje predné posuvné okienko.

Kurnik_pro_slepice_Barney II


Ukážka z praxe

Kurnik-barney-praxe


Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky KERBL BARNEY

Hmotnosť 35 kg
Kuríny 1-6
Kuríny 2
Kuríny Nie