Kurín pre sliepky POLLY FARM 2XL + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 69,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Kurín pre sliepky na chov 9-12 sliepok o rozmeroch 120x100x100 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený štyrmi bidlami, dvoma vyvýšenými vnútornými znáškovými hniezdami a výklopnou strechou. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€699,99    
Kód tovaru 0352
Kategória Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Kurín pro slepice POLLY FARM 2XL

Kurín pre 9-12 sliepok, 2 vnútorné kukane, 4 hrady, výklopná strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 120x100x100 cm. Jedná sa o veľmi praktický kurín pre sliepky, ktorý ocení každý chovateľ. Súčasťou výbavy kurína sú štyri bidlá pre nočný odpočinok sliepok a dve vyvýšené vnútorné znáškové hniezda. O pohodlie sliepok sa nemusíte báť, pretože materiál kurína zaisťuje prirodzenú tepelnú izoláciu. Sliepky navyše budú veľmi dobre chránené pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Odoberanie vajec aj čistenie kurína zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche kurína. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu vám bude robiť radosť dlhé roky.

Kurín ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kurník nevyžaduje takmer žiadnu údržbu
  • Unikátny HPL laminát skvele tepelne izoluje
  • Kurník nepohlcuje pachy a nepodlieha hnilobe
  • Hladký povrch bez škár uľahčí čistenie a likvidáciu parazitov
  • Do priestranného kurníka sa zmestí až 12 sliepok
  • Bezpečnostné dvierka ochránia sliepky pred predátormi
  • Atraktívny dizajn, ktorý vynikne na každej záhrade

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 120x100x100 cm, a tak kurín poskytuje pohodlie až pre 12 nosníc.. 

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený štyrmi hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú tiež dve vyvýšené vnútorné kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka Polly Defender, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

Kurnik-pro-slepice-polly-farm-2xl

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche a tiež vďaka dvierkam umiestneným na zadnej strane kurína. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 50 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Návod k montáži ke stažení:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY FARM 2XL - montáž

Hmotnosť 52 kg
Kuríny 1-6, 6-12
Kuríny 3
Kuríny Nie