Otočný rošt - CLEO na bažantie vajcia

 
  • 1 z 3
 

K umiestneniu do liahne CLEO 5, balenie obsahuje otočný rošt s páčkou, kapacita 41ks bažantích vajec.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
25.7.2024
€15,99    
Kód tovaru 0091
Kategória Liahne Cleo
Záruka 2 roky
 

Otočný rošt - CLEO na bažantie vajcia

Otočný rošt s kľučkou na umiestnenie do liahne Cleo5, kapacita 41ks bažantích vajec. Jedná sa o veľmi užitočnú pomôcku pri liahnutí bažantov. Tento otočný rošt môžete jednoducho umiestniť do všetkých typov liahne Cleo5, a tak nemusíte strácať čas ručným otáčaním vajec jedno po druhom. S otočným roštom na bažantie vajcia môžete otáčať všetkými vajcami naraz jednoduchým pohybom pomocou kľučky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatickej, Vám rošt umožní automatické otáčanie bažantích vajec.

Umiestnenie otočného roštu do liahne

Otočný rošt na bažantie vajcia môžete umiestniť do všetkých typov liahní značky Cleo5. Umiestnenie otočného roštu do liahne s poloautomatickým otáčaním Vám umožní otáčať všetkými vajíčkami naraz jednoduchým pohybom pomocou páčky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatickej, Vám rošt umožní automatické otáčanie bažantích vajec.

Otocny rost bazantie vejce


Umiestnenie vajec do otočného roštu

Otočný rošt s otvormi o priemere 28 mm je ideálny pre veľkosť bažantích vajec a v jednej chvíli do neho umiestníte až 41 ks bažantích vajec. Bažantie vajíčka sa do otočného roštu vkladajú vždy úzkym koncom smerom nadol.

Cleo5 na bazanti vejce

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFOtočný rošt CLEO na bažantie vajcia

Hmotnosť 0.21 kg
Kapacita 41 vajec bažantov