Otočný rošt - CLEO na slepačie vajcia

 
  • 1 z 3
 

K umiestneniu do liahne CLEO 5, balenie obsahuje otočný rošt s páčkou, kapacita 41ks slepačích vajec.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€15,99    
Kód tovaru 0093
Kategória Liahne Cleo
Záruka 2 roky
 

Otočný rošt - CLEO na slepačie vajcia

Otočný rošt s kľučkou na umiestnenie do liahne Cleo5, kapacita 41ks slepačích vajec. Tento otočný rošt Vám uľahčí veľa práce pri liahnutí kurčiat. Otočný rošt totiž môžete jednoducho umiestniť do všetkých typov liahne Cleo5, a tým si urýchliť prácu pri otáčaní vajec. S otočným roštom na slepačie vajcia môžete otáčať všetkými vajcami naraz jednoduchým pohybom pomocou páčky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatickej, Vám rošt umožní automatické otáčanie slepačích vajec.

Umiestnenie otočného roštu do liahne

Otočný rošt na slepačie vajcia môžete umiestniť do všetkých typov liahne značky Cleo5. Umiestnenie otočného roštu do liahne s poloautomatickým otáčaním Vám umožní otáčať všetkými vajíčkami naraz jednoduchým pohybom pomocou páčky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatickej, Vám rošt umožní automatické otáčanie slepačích vajec.

Otocny rost na slapicie vajce


Umiestnenie vajec do otočného roštu

Do otočného roštu umiestnite v jednej chvíli až 41 ks slepačích vajec. Otočný rošt s otvormi o priemere 40 mm je ideálny pre veľkosť slepačích či kačacích vajec. Vajíčka sa do otočného roštu vkladajú vždy úzkym koncom smerom nadol.

Cleo5 otocny rost na slepacie vajcie


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFOtočný rošt CLEO na slepačie vajcia

Hmotnosť 0.21 kg
Kapacita 41 slepačích vajec