Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO - vhodný pre liahne REAL a LUMIA

 

Automatický zvlhčovač vzduchu
k udržaniu požadovanej vlhkosti
vhodný k liahniam REAL a LUMIA
s digitálnou reguláciou vlhkosti
od 40 do 75%
s vlhkomerom

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
18.4.2024
Bežná cena €176,99
Ušetríte €21 (–11 %)
€155,99    
Kód tovaru 0227
Kategória Liahne Lumia
Záruka 2 roky
 

Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO - vhodný pre liahne REAL a LUMIA

Pokiaľ už Vás nebaví ručné dolievanie vody pre udržiavanie vlhkosti v liahňach REAL a LUMIA, máme pre Vás perfektný tip. Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO pre úplne bezstarostné a presné udržiavanie vlhkosti v liahni. Tento unikátny systém vhodný k inkubátorom REAL a LUMIA, je skvelým doplnkom, vďaka ktorému sa tieto liahne stávajú plne automatické a Vy sa tak nemusíte vôbec o nič starať. Automatický zvlhčovač SIRIO je vybavený digitálnym LCD panelom, na ktorom môžete sledovať aktuálnu vlhkosť v liahni a ďalej ju regulovať od 40 do 75%.

Pre aké modely je automatický zvlhčovať SIRIO vhodný

Automatický zvlhčovač SIRIO je možné pripojiť ku všetkým inkubátorom značky REAL a LUMIA. (Liaheň nie je súčasťou balenia.)

SIRIO pro lihne REAL a LUMIA


Ako automatický zvlhčovač SIRIO funguje?

Automatický zvlhčovač funguje na princípe prečerpávania vody z akejkoľvek nádoby naplnenej čistou vodou (fľaša nie je súčasťou balenia) do liahne. Saciu hadičku stačí vložiť do nádoby s vodou a dva ventily zapojiť do vonkajších kanálikov na vodu tak, aby dostatočne tesnili. Úroveň vlhkosti v liahni si SIRIO overuje pomocou senzora vlhkosti. Senzor vlhkosti je preto potrebné umiestniť do horného rohu liahne (na opačnú stranu, než kde sa nachádzajú nádržky na vodu) a jemným tlakom ho upevniť.

Automat zvlhcovac SIRIO

Intuitívne nastavenie vlhkosti

Požadovanú úroveň vlhkosti si nastavíte pomocou tlačidiel "+" a "-" na intuitívnym LCD displeji. Po nastavení vlhkosti začne SIRIO pumpovať vodu z pripravenej fľaše dovnútra liahne, až kým nebude dosiahnutá primeraná úroveň vlhkosti. Automatický zvlhčovač SIRIO si potom po celý čas liahnutia hydiny úroveň vlhkosti v liahni stráži a vodu do liahne pravidelne prečerpáva.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDF Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO

Hmotnosť 1 kg