Škrabadlo pre mačky KERBL BANANA LEAF WAXY 104x60x40 cm

 

Luxusné škrabadlo a odpočívadlo Bananaplyšovým čalúnenímručne opletenými pelechmi z prírodných banánových listov v ľúbivých svetlých odtieňoch. Škrabadlo má pevnú stabilnú konštrukciu, útulnú kukaň, štýlové schodíky a 3 miesta na leňošenie a odpočinok. 

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€122,99    
Kód tovaru 0722
Kategória Stredné mačacie stromy
Záruka 2 roky
 

Škrabadlo pre mačky KERBL BANANA LEAF WAXY 104x60x40 cm

Exkluzívne mačacie škrabadlo s kukaním, škrabacími stĺpikmi, štýlovými schodíkmi a mäkučkým pelechom. Toto škrabadlo disponuje extra pevnou základňou, ktorá sa vyznačuje vysokou stabilitou celého škrabadla. Tento parádny mačací strom si rozhodne zamiluje každá mačka, a čo viac, skvele poslúži aj pokiaľ máte mačky dve. Design celého škrabadla je vo veľmi príjemnom prírodnom nádychu, ktorý decentne zapadne do každého interiéru. Plyšové čalúnenie a ručne opletené odpočívadlá z prírodných banánových listov robia z tohto škrabadla mačacie skvost, ktorý bude ozdobou Vašej domácnosti a zároveň luxusné útočisko pre vášho miláčika, ktorému mu poskytne relaxačné aj spacie zóny. Pre maximálne pohodlie mačky má škrabadlo polstrované horné lôžko a mäkučký pelech s odnímateľným vankúšikom, ktorý je prateľný. Dovoľte si Vašu mačičku rozmaznávať a kúpte jej domov to čo skutočne potrebuje, jej spokojné vrnenie potom bude tou najlepšou odmenou. 

Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom sa zavďačíte aj tým najvyberavejším a najnáročnejším mačkám. Máte mačiek viac? Žiadny problém! Škrabadlo poskytne útočisko až trom mačkám. Samostatne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. Veľkú spokojnosť prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky az bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady.

skrabadlo-pro-kocky-banana

Škrabadlo zahŕňa

✓ polstrované lôžko ✓ pelech s odnímateľným vankúšom ✓ kukaň ✓ schodíky ✓ výklenok ✓ stĺpiky so sisalom 

Rozmery škrabadla

  • Výška: 104 cm 
  • Základná doska: 60 x 40 x 3,2 cm
  • Čalúnené horné lôžko: 58 x 38 cm
  • Kukaň: 37 x 30 cm
  • Pelech: ø 40 x 12 cm
  • Výklenok: 30 x 30 cm
  • Schodíky 50 x 21 cm
  • Stĺpiky: ø 8,5 cm
  • Samostatný vankúšik je možné vyprať pri 30°C

 
Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1Škrabadlo pre mačky KERBL BANANA LEAF WAXY 104x60x40 cm

 

Hmotnosť 16 kg