Veľké mačacie stromy

V tejto kategórii nájdete veľké škrabadlo pre mačky alebo škrabadlá xxl. Jedná sa o mačací strom tej najvyššej triedy a ponúka úplne všetko, čo Vaša mačka k spokojnému bytiu potrebuje. Jedná sa o to najlepšie škrabadlo pre mačky ktoré poskytuje niekoľko rôznych lôžok, kukane slúžiace ako skrýša, šplhadlá pre mačky, sisalové stĺpiky na brúsenie pazúrikov, preliezky pre mačky a ďalšie herné prvky podľa vybraného typu. Toto robustné škrabadlo pre mačky vyniká svojou veľkosťou i výškou, ktorú majú v obľube práve mačky, ktoré najradšej svoje okolie pozorujú z výšky a z bezpečia svojho príbytku. Toto stabilné škrabadlo pre mačky, drží presne na svojom mieste a predsa ho možno ľahko premiestniť, keď je to potrebné. Pokiaľ teda hľadáte moderné škrabadlo pre mačky, z našej ponuky si určite vyberiete. Obdarujte svojho miláčika tým, po čom skutočne túži. Pokiaľ si neviete rady, ktoré mačacie škrabadlo bude to najlepšie, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • SKRABADLO MATEO 1 Kód: 0499
  Škrabadlo pre mačky KERBL MATTEO 180x59x52 cm
  SKLADOM (1 ks)

  Robustné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z luxusného radu Matteo v páčivej farebnej kombinácii zamatovej šedi a slonovej kosti s odpočinkovými zónami a prvotriedne vybranými hernými prvkami. Mačacie strom poskytne Vašim miláčikom útulné útočisko ako pre odpočinok tak radostné šantenie.

  €142,99
 • rohove skrabadlo b Kód: 0723
  Škrabadlo pre mačky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm
  OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA

  Parádne rohové mačacie škrabadlo a odpočívadlo 3v1 Zirkónia v elegantnom béžovom prevedení s domčekom, kolískou a hračkami. Rohové škrabadlo Vám doma zaberie minimum miesta a Vašim miláčikom poskytne útulné útočisko ako pre odpočinok tak radostné šantenie. 

  €95,99
 • skrabadlo 1 Kód: 0495
  Škrabadlo pre mačky KERBL SAFARI BIG 122x60x36 cm
  SKLADOM (1 ks)

  Luxusné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z prémiového radu Safari v elegantnom tmavo hnedom prevedení s tromi lehátkami, tunelom a domčekom. Mačacie strom poskytne Vašim miláčikom útulné útočisko ako pre odpočinok tak radostné šantenie.

  €104,99
 • Škrabadlo pro kočky z EKO plastu KEBL ALEX 152x42x42 cm 1 + Doprava zdarma + Darček zdarma Kód: 0498
  Škrabadlo pre mačky z EKO plastu KERBL ALEX 152x42x42 cm + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99€
  OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA

  Exkluzívne škrabadlo ALEX 3v1 z udržateľného Eko plastu vo vkusnom šedom prevedení, pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Tento luxusný mačací príbytok disponuje dvoma veľkými skrýšami, dvoma lehátkami, veľkou škrabacou plochou a siedmimi preliezacími otvormi. Svojou veľkosťou, vzhľadom a bezúdržbovým materiálom bezkonkurenčne patrí medzi najväčšie mačacie senzácie na trhu.

  €209,99
 • sisalove lano kerbl Kód: 0833
  Sisalové lano KERBL Ø 0,5 cm, 100 m
  SKLADOM (2 ks)

  Prírodné agávové, sisalové lano,  
  vhodné na výrobu alebo opravu škrabadla, 
  šetrné k životnému prostrediu
  rozmery Ø 0,5 cm, 100 m.

  €36,99

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom