Škrabadlo pre mačky KERBL MATTEO 180x59x52 cm

 

Robustné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 z luxusného radu Matteo v páčivej farebnej kombinácii zamatovej šedi a slonovej kosti s odpočinkovými zónami a prvotriedne vybranými hernými prvkami. Mačacie strom poskytne Vašim miláčikom útulné útočisko ako pre odpočinok tak radostné šantenie.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€142,99    
Kód tovaru 0499
Kategória Veľké mačacie stromy
Záruka 2 roky
 

Škrabadlo pre mačky KERBL MATTEO 180x59x52 cm

Luxusné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 s extra veľkým domčekom, hojdacou sieťou, škrabacími stĺpikmi a hračkami o rozmeroch 180 x 59 x 52 cm. Toto masívne škrabadlo vyniká svojou perfektnou stabilitou a odolnosťou. Špeciálne navrhnuté do obľúbenej farebnej kombinácie zamatovej šedi a slonovej kosti. Toto škrabadlo predstavuje vymazlený dizajnový doplnok pre vašu domácnosť a zároveň luxusné útočisko pre vášho miláčika, ktorému poskytne relaxačné aj spacie zóny. Škrabadlo zároveň poslúži na hranie a toľko potrebné obrusovanie pazúrikov, a to vďaka stĺpikom olepeným sisalom. Povedzte koniec zničenému nábytku a kúpte svojmu maznáčikovi to, čo skutočne potrebuje.

Čím sa škrabadlo 3v1 vyznačuje

Škrabadlo poslúži Vašej mačičke hneď v troch smeroch. Zabezpečí obrusovanie pazúrikov, poskytne spacie a relaxačné zóny a v neposlednom rade slúži celá konštrukcia vrátane plyšových guličiek ako hrací prvok.


Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom sa zavďačíte aj tým najvyberavejším a najnáročnejším mačkám. Máte mačiek viac? Žiadny problém! Škrabadlo poskytne útočiskotrom mačkám. Voľne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. Veľkú spokojnosť prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky a z bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady.

Skrabadlo-pro-kocky-MATTEO

Škrabadlo zahŕňa:

✓ lôžko ✓ domček ✓ hojdacia sieť ✓ hracie lano ✓ výklenky ✓ hracie guličky ✓ stĺpiky so sisalom


Rozmery škrabadla:

  • Výška: 180 cm 
  • Základná doska: 59 x 52 cm
  • Extra veľký domček: 45,5 cm x 30,5 cm x 29 cm
  • Lôžko: ø 39 cm
  • Hojdacia sieť: 35 x 49 cm
  • Lehátko s okrajom: ø 39 cm
  • Stĺpiky s priemerom 9cm

 

 Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFŠkrabadlo pre mačky KERBL MATTEO 180x59x52 cm

 

Hmotnosť 22 kg
Výška 180 cm
Rozmery základnej dosky 59 x 52  cm
Počet odpočinkových zón 5
Rozmery domčeka 45,5 x 30,5 x 29 cm
Rozmery lôžka ø 39 cm
Lehátko s okrajom ø 39 cm
Priemer stĺpika 9 cm
Materiál na stĺpiku sisal