Stredné mačacie stromy

V tejto kategórii nájdete mačacie škrabadlo a odpočívadlo pre mačky strednej veľkosti. Stredný mačací strom je zlatou strednou cestou medzi malým pelechom a veľkým škrabadlom pre mačky. Toto moderné škrabadlo pre mačky sa stalo cenovým hitom, pretože poskytuje príslušenstvo v rovnakej výbave ako mačacie škrabadlá veľkých rozmerov. Jedná sa o stabilné škrabadlo pre mačky s lôžkami na odpočinok, pozorovanie okolia, sisalovými stĺpikmi na brúsenie pazúrikov, hracími prvkami a nesmú chýbať ani toľko obľúbené preliezky pre mačky. Splňte svojej mačičke sen o jej vlastnom príbytku a kúpte jej mačací strom pre zábavu aj odpočinok. Pokiaľ si neviete rady, ako vybrať vhodný mačací strom pre mačky alebo odpočívadlo pre mačky pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • škrabadlo Jade Darklight Kód: 0497
  Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm
  SKLADOM (1 ks)

  Vychytaný mačací strom 3v1 z modernej rady Jade Darlight v páčivom bielo-šedom prevedení, s rozmermi 96x70x35 cm, patrí medzi stredne veľké škrabadlá. S extra mäkkým plyšovým povrchom, útulnou skrýšou a hracou guličkou uspokojí aj tie najviac náročné a vyberavé mačky.

  Pôvodne: €89,99
  Ušetríte: €13 (–14 %)

  €76,99
 • skrabadlo pro kocky banana Kód: 0722
  Škrabadlo pre mačky KERBL BANANA LEAF WAXY 104x60x40 cm
  SKLADOM (1 ks)

  Luxusné škrabadlo a odpočívadlo Bananaplyšovým čalúnenímručne opletenými pelechmi z prírodných banánových listov v ľúbivých svetlých odtieňoch. Škrabadlo má pevnú stabilnú konštrukciu, útulnú kukaň, štýlové schodíky a 3 miesta na leňošenie a odpočinok. 

  Pôvodne: €139,99
  Ušetríte: €17 (–12 %)

  €122,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom