Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

 

Vychytaný mačací strom 3v1 z modernej rady Jade Darlight v páčivom bielo-šedom prevedení, s rozmermi 96x70x35 cm, patrí medzi stredne veľké škrabadlá. S extra mäkkým plyšovým povrchom, útulnou skrýšou a hracou guličkou uspokojí aj tie najviac náročné a vyberavé mačky.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€69,99    
Kód tovaru 0497
Kategória Stredné mačacie stromy
Záruka 2 roky
 

 Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

Moderné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 s dvoma lôžkami, kukaním, štyrmi škrabacími stĺpikmi a hracou guličkou s rozmermi 96x70x35 cm. Škrabadlo má všetko, čo mačka potrebuje, a to v nadštandardnej kvalite. Relaxačné miesta škrabadla sú pokryté extra hebkým plyšovým povrchom, ktorému len tak nejaká mačka neodolá. sisalové stĺpiky naopak výborne poslúžia na brúsenie pazúrikov. V neposlednom rade nesmie chýbať ani útulná skrýša, ktorá mačke poskytne toľko potrebné útočisko. Čerešničkou na torte je zavesená plyšová gulička na radostné šantenie. Povedzte dosť zničenému nábytku a kúpte svojej mačke to, čo skutočne potrebuje. Jej spokojné vrnenie v novom príbytku bude pre Vás tou najkrajšou odmenou.

dvojfotka škrabadlo jade Darlight


Škrabadlo zahŕňa

 ✓ 2 lôžka ✓ kukaň  ✓ hraciu guličku  ✓ 4 škrabacie stĺpiky


Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom si získate priazeň každej domácej mačky alebo kocúra. Škrabadlo prinesie mačičke ako útulné miesto na odpočinok, tak zároveň poslúži na hranie a toľko potrebné obrusovanie pazúrikov. Veľkú spokojnosť škrabadlo prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky a z bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady. Voľne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. 

Skrabadlo-pro-kocky-JADE-DARKLIGHT-II


Rozmery škrabadla

  • Výška: 96 cm 
  • Základná doska: 75 x 35 cm
  • Priemer kukane: 32 cm
  • Priemer stĺpikov: 8 cm    

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFŠkrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

Hmotnosť 12 kg
Rozmery škrabadla 96x70x35 cm
Počet lôžok 2
Počet stĺpikov 4