Škrabadlo pre mačky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

 

Parádne rohové mačacie škrabadlo a odpočívadlo 3v1 Zirkónia v elegantnom béžovom prevedení s domčekom, kolískou a hračkami. Rohové škrabadlo Vám doma zaberie minimum miesta a Vašim miláčikom poskytne útulné útočisko ako pre odpočinok tak radostné šantenie. 

Dostupnosť OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
€95,99    
Kód tovaru 0723
Kategória Veľké mačacie stromy
Záruka 2 roky
 

Škrabadlo pre mačky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

Elegantné rohové škrabadlo a odpočívadlo 3v1 domčekom, kolískou, škrabacími stĺpikmi a hračkami o rozmeroch 50x50x130 cm. Priestorovo úsporné škrabadlo v páčivej béžovej farbe je ideálne na umiestnenie do rohov miestností. Toto škrabadlo predstavuje vymazlený dizajnový doplnok pre vašu domácnosť a zároveň luxusné útočisko pre vášho miláčika, ktorému mu poskytne relaxačné aj spacie zóny. Škrabadlo zároveň poslúži na hranie aj tak potrebné obrusovanie pazúrikov, a to vďaka stĺpikom olepeným sisalom. Povedzte koniec zničenému nábytku a kúpte svojmu maznáčikovi to, čo skutočne potrebuje

Čím sa škrabadlo 3v1 vyznačuje

Škrabadlo poslúži Vašej mačičke hneď v troch smeroch. Zabezpečí obrusovanie pazúrikov, poskytne spacie a relaxačné zóny av neposlednom rade slúži celá konštrukcia vrátane plyšových myšiek ako hrací prvok.

Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom sa zavďačíte aj tým najvyberavejším a najnáročnejším mačkám. Máte mačiek viac? Žiadny problém! Škrabadlo poskytne útočisko až trom mačkám. Samostatne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. Veľkú spokojnosť prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky az bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady.

rohove-skrabadlo-pro-kocky

Škrabadlo zahŕňa

✓ lôžko ✓ domček ✓ kolísku ✓ výklenok ✓ stĺpiky so sisalom ✓ hračky

Rozmery škrabadla

  • Výška: 130 cm 
  • Základná doska: 50 x 50 cm
  • Domček: 30 x 30 cm
  • Kolíska : 30 x 30 cm
  • Schodík: 30 x 30 x 25 cm
  • Lôžko: ø 35 cm
  • Stĺpiky: ø 9 cm

 

 Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Škrabadlo pre mačky rohové KERBL ZIRKONIA 130x50x50 cm

 

Hmotnosť 16 kg