Umelé kvočny

Hľadáte umelú kvočku na odchov kurčiat a ďalšej hydiny? V našej ponuke nájdete klasické odchovne hydiny známe ako umelá kvočka na odchov kurčiat – s kúrením, ventiláciou aj zdrojom svetla alebo vykurovacej dosky označovanej ako elektrická kvočka zaisťujúca potrebné teplo. Umelá kvočka aj vykurovacia doska je výborným spôsobom, ako kurčatám zaistiť dostatok tepla, ktoré nevyhnutne potrebujú po vyliahnutí, pretože nie sú schopné vlastnej termoregulácie. Vykurovacia doska je veľmi jednoduchá na obsluhu a navyše má veľmi nízku spotrebu energie. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodnej umelej kvočky pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.


#ShowMore#


V našej širokej ponuke nájdete kvalitné umelé kvočny pre kurčatá, alebo tiež elektrické kvočny, umelé kvočny s termostatom a ďalej  vykurovacie dosky pre kurčatá. Umelé kvočky sú nevyhnutné pre úspešný odchov hydiny v domácich podmienkach, pretože čerstvo vyliahnuté kuriatka požadujú veľa tepla. 
Umelé kvočny, ktoré ponúkame, sú navrhnuté na vytvorenie nielen optimálnych teplotných podmienok pre pokojný vývoj kurčiat. Umelé kvočky poskytujú bezpečné prostredie, zaisťujú teplotnú stabilitu, správnu ventiláciu a nebránia prístupu k potrave. Elektrické kvočky, sústrediace sa na efektivitu a energetickú úspornosť, udržujú konštantnú teplotu, dostatočnú ventiláciu a svetlo, čo sú vhodné podmienky  pre vyliahnuté kurčatá. Ďalej našej ponuke máme aj umelé kvočky s termostatom. Umelá kvočka s termostatom je skvelým pomocníkom pri starostlivosti o mláďatá. S touto inovatívnou technológiou môžete jednoducho nastaviť ideálnu teplotu, čo je kľúčové pre úspešný a zdravý odchov kurčiat. Umelá kvočna s termostatom Vám uľahčí prácu a budete mať istotu, že Vaša hydina je v ideálnom teplotnom prostredí od samého začiatku. V našej ponuke nájdete tiež vykurovacie dosky alebo vyhrievacie dosky, vhodné pre starostlivosť o čerstvo vyliahnutú hydinu. Vykurovacie dosky  sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu a stálu teplotu a podporovali zdravý rast a vývoj hydiny.  Pri výbere produktov z našej ponuky môžete očakávať špičkovú kvalitu, ktorá Vám pomôže dosiahnuť optimálne výsledky pri odchove hydiny. Naše kvočky sú efektívne a  užívateľsky prívetivé.  Siahnite po našich kvočnách  pre úspešný odchov kurčiat hneď po vyliahnutí. 

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

 • Odchovňa vodnej a hrabavej hydiny CLEO MICROFARM Kód: 0038
  Odchovňa vodnej a hrabavej hydiny - CLEO MICROFARM
  SKLADOM (>5 ks)

  Odchovňa vhodná pre rast vyliahnutej vodnej a hrabavej hydiny veľkosti 43x43cm, bez termostatu, s ventilátorom a s žiarovkou, určené až pre 80 prepelíc alebo 50 kurčiat.

  €35,99
 • Výhrevná topná doska pre hydinu PUISOR HP 01 Kód: 0096
  Výhrevná topná doska pre hydinu - PUISOR HP-01 - 35x35cm
  SKLADOM (>5 ks)

  Vyhrievací topná doska pre kurčatá a inú hydinu veľkosti 35x35cm, bez termostatu, s možnosťou nastavenia výšky v troch úrovniach - 6, 11, 16cm, určené až pre 30 kurčiat.

  €39,99
 • kerbl cosyheat 30x30 01 Kód: 0598
  Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 30x30cm, 25W
  OČAKÁVAME TOVAR 31.8.2024

  Umelá kvočna pre hydinu, 
  kapacita pre 25 ks kurčiat, 
  s termostatom, 
  vyhrievací výkon 25W,

  otočný gombík pre reguláciu teploty, 
  výškovo nastaviteľné nohy, 
  odvod tepla smerom dole,  
  energeticky úsporná, napätie 24 V, 
  adaptér do siete 230V, 
  rozmery 30x30cm.

  €54,99
 • kerbl cosyheat 45x50 01 Kód: 0599
  Umelá kvočna s termostatom KERBL COSYHEAT 40x50cm, 50W
  SKLADOM (>5 ks)

  Umelá kvočna pre hydinu, 
  kapacita pre 50 ks kurčiat, 
  s termostatom, 
  vyhrievací výkon 50W,

  otočný gombík pre reguláciu teploty, 
  výškovo nastaviteľné nohy, 
  odvod tepla smerom dole,  
  energeticky úsporná, napätie 24 V, 
  adaptér do siete 230V, 
  rozmery 40x50cm.

  €79,99
 • 2717 zamkovy krouzek na slepice a kachny gaun 16mm 100 ks zluta Kód: 0469
  Zámkový krúžok na sliepky a kačice GAUN 14251 16mm, 100 ks - žltá
  SKLADOM (>5 ks)

  Zámkový krúžok na orientačné značenie sliepok a kačíc, priemer 16 mm, výška 10 mm, farba žltá, v balení 100 ks.

  €10,99
 • 2720 zamkovy krouzek na slepice a kachny gaun 16mm 100 ks zelena Kód: 0470
  Zámkový krúžok na sliepky a kačice GAUN 14253 16mm, 100 ks - zelená
  SKLADOM (>5 ks)

  Zámkový krúžok na orientačné značenie sliepok a kačíc, priemer 16 mm, výška 10 mm, farba zelená, v balení 100 ks.

  €10,99
 • FIDMIX pro drůbež Kód: 0309
  Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 1 kg škatuľka
  SKLADOM (>5 ks)

  Minerálno vitamínové krmivo 1 kg umožňujúce úspešný chov a výkrm kurčiat, káčat, húsat, moriek a ostatnej mladej hydiny. Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky hydiny, a tým zlepšuje využitie krmiva. Mláďatá vďaka nemu rýchlejšie pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

  €2,79
 • FIDMIX pro nosnice Kód: 0310
  Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE NOSNICE 1 kg škatuľka
  SKLADOM (>5 ks)

  Vitamíny a minerály pre sliepky, kačice, husi, morky a perličky 1 kg. Minerálne krmivo sa pridáva do bežnej kŕmnej dávky hydiny, ktorá tvorí prevažne obilný šrot a neposkytuje hydine plnohodnotnú výživu. Takto optimalizovaná kŕmna zmes prispieva k nutričnému vyváženiu krmiva vzhľadom na potrebu živín, zlepšuje využitie prijatého krmiva, podporuje dobrý zdravotný stav hydiny, napomáha zvyšovať znášku a podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

  €2,79
 • FIDMIX pro drubez 10kg Kód: 0313
  Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE ODCHOV A CHOV HYDINY 10 kg vrece
  SKLADOM (>5 ks)

  Minerálno vitamínové krmivo 10 kg umožňujúce úspešný chov a výkrm kurčiat, káčata, húsat, moriek a ostatné mladej hydiny. Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky hydiny, a tým zlepšuje využitie krmiva. Mláďatá vďaka nemu rýchlejšie pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

  €23,99
 • FIDMIX pro nosnice 10kg Kód: 0314
  Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE NOSNICE 10 kg vrece
  SKLADOM (>5 ks)

  Vitamíny a minerály pre sliepky, kačice, husi, morky a perličky 10 kg. Minerálne krmivo sa pridáva do bežnej kŕmnej dávky hydiny, ktorá tvorí prevažne obilný šrot a neposkytuje hydine plnohodnotnú výživu. Takto optimalizovaná kŕmna zmes prispieva k nutričnému vyváženie krmiva vzhľadom na potrebu živín, zlepšuje využitie prijatého krmiva, podporuje dobrý zdravotný stav hydiny, napomáha zvyšovať znášku a podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

  €20,99

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom