🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Automatické dvierka na kurín Chicken Guard

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti Chicken Guard je medzi chovateľmi obľúbené zariadenie na vytvorenie automatického kurína. Ponúkame automatické dvierka na kurín s časovým spínačom a/alebo svetelným senzorom. Jednotlivé modely automatického otvárania a zatvárania kurína sú rozdelené podľa toho, či sa jedná iba o jednotku, teda otvárač kurína, ktorú pripojíte na svoje dvierka kurína alebo o kompletnú sadu automatického otvárania a zatvárania kurína s bezpečnostnými dvierkami, ktoré do kurína nepustia žiadnu škodnú. Automatické dvierka na kurín sú napájané batériami alebo priamo zo siete cez USB kábel. Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného automatického otvárania a zatvárania kurína pre Vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • CHICKEN GUARD PRO KOMPLET + Doprava zdarma 3 ročná záruka + Darček zdarma Kód: 0525
  Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína CHICKEN GUARD PRO 25x30 - časovač, svetelný senzor, dvierka s poistkou
  SKLADOM (>5 ks)

  Sada automatického otvárania a zatvárania kurínabezpečnostných dvierok. Jedná sa o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok až do 2 kg so svetelným senzorom, časovačom a funkciou automatického zastavenia dvierok. Prehľadný LCD displej a automatická kalibrácia dvierok zaisťujú intuitívne ovládanie jednotky. Zariadenie je vhodné až do teploty -20 °C.

  Pôvodne: €299,99
  Ušetríte: €50 (–16 %)

  €249,99
 • CHICKEN GUARD PRO + Doprava zdarma 3 ročná záruka + Darček zdarma Kód: 0524
  Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD PRO - časovač, svetelný senzor, nosnosť až 2kg
  SKLADOM (>5 ks)

  Automatické otváranie a zatváranie kurína so svetelným senzorom a časovačom. Jedná sa o najvýkonnejší kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok do 2 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Prehľadný LCD displej a automatická kalibrácia dvierok zaisťujú intuitívne ovládanie jednotky. Zariadenie je vhodné až do teploty -20 °C.

  Pôvodne: €269,99
  Ušetríte: €60 (–22 %)

  €209,99
 • CHICKEN GUARD DOOR 2 Kód: 0364
  Bezpečnostné dvierka s poistkou ku kurínu CHICKEN GUARD DOOR 25x30 - dvierka
  SKLADOM (>5 ks)

  Bezpečnostné dvierka na otváranie a zatváranie kurína so samouzamykacím mechanizmom. Jedná sa o veľmi pevné a odolné dvierka, ktoré bránia akémukoľvek predátorovi, aby sa po uzavretí dvierok dostal do kurína. Rozmery dvierok: 25x30 cm.

  Pôvodne: €70,99
  Ušetríte: €8 (–11 %)

  €62,99

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom