Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD STANDARD - časovač, nosnosť až 1kg

 

Automatické otváranie a zatváranie kurína s časovačom. Jedná sa o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierokdo 1 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -10°C.

Dostupnosť SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do
27.5.2022
Bežná cena €187,99
Ušetríte €20 (–11 %)
€167,99    
Kód tovaru 0363
Kategória Automatické dvierka na kurín Chicken Guard
Záruka 3 roky
 

Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD STANDARD

Automatické otváranie a zatváranie kurína, nastaviteľný časovač, váha dvierok do 1 kg, integrovaný LCD displej, napájané na batérie. Pokiaľ Vás už nebaví ranné vstávanie so sliepkami a večerné stráženie času, aby ste hydinu včas zavreli do kurína, potom práve pre Vás máme spoľahlivé riešenie. Automatické dvierka Vám zabezpečia kľud a zároveň ochranu sliepok pred líškami a inými predátormi. Pomocou programovateľného časovača, si môžete ľahko nastaviť v koľko hodín sa majú dvierka otvoriť a uzavrieť. Všetky nastavenia sa vykonávajú na prehľadnom LCD displeji. Toto zariadenie je určené na zdvíhanie dvierok do hmotnosti 1 kg (dvierka nie sú súčasťou balenia). Jednotka je schovaná v plastovom puzdre, ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom. Automatické otváranie kurína je napájané 4xAA batériami (súčasťou balenia) alebo priamo zo siete cez USB kábel (kábel nie je súčasťou balenia).

Menu je v českom jazyku, a preto je nastavenie zariadenia naozaj jednoduché. Súčasťou balenia je podrobný slovenský návod.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Ako automatické otváranie kurína funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurína je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurína a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurín. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaše sliepky napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurína zavrieť. Automatické otváranie kurína Vám teda zaistí pohodlie, kľud a tiež ochranu pre sliepky.

Chicken Guard Standard ponúka nasledujúce funkcie:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurína otvoriť a v koľko zavrieť.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla


Technické prevedenie

Chicken Guard Standard je vybavený motorčekom, ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 1 kg. Súčasťou zariadenia je aj bezkontaktný snímač polohy dvierok. Elektronika je uzavretá v plastovom puzdre, ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom až do teploty -10 °C. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na dvojriadkovom LCD displeji, v českom jazyku. LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znovu "prebudíte" stlačením tlačidla MENU. Pre nastavovanie programov slúžia extra veľké tlačidlá, aby bolo možné ich ovládať aj v rukaviciach.
Chciken guard rozmery jendotky

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií, ktoré sú súčasťou balenia. Na slabé batérie Vás včas upozorní indikátor slabej batérie. Životnosť týchto batérií je cca 6 mesiacov. Po výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť! Po vybratí batérií môžete prístroj napájať aj priamo zo siete pomocou USB kábla (kábel nie je súčasťou balenia).
Chicken Guard standard napajeni

Inštalácia

Automatické otváranie kurína je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie. Automatické otváranie kurína jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu vášho kurína pomocou dodaného príslušenstva, pripojíte kábel k dvierkam kurína, nastavíte časovač a môžete si dať nohy hore. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Automatické otváranie a zatváranie kurína CHICKEN GUARD STANDARD


Videonávod na montáž:

 

Hmotnosť 0.5 kg
Automaticke dvierka Jednotka
Automaticke dvierka Áno
Automaticke dvierka Nie
Automaticke dvierka Batérie
Automaticke dvierka 1 kg