Automatické otváranie a zatváranie kurína KERBL BASIC - svetelný senzor, nosnosť až 2,5 kg

 

Automatické otváranie/zatváranie
pre dvierka až od 2,5 kg, 
svetelný senzor, bez časovača, 
napájanie: 4xAA batérie,
rozmery jednotky: 12x13x7cm.  

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€104,99    
Kód tovaru 0520
Kategória Automatické dvierka na kurín Kerbl
Záruka 2 roky
 

Automatické otváranie a zatváranie kurína KERBL BASIC

Automatické otváranie a zatváranie kurína, nastavenie pomocou svetelného senzora, hmotnosť dverí do 2,5 kg, napájanie batériou. Je to skvelý pomocník pre každého chovateľa. Jednotka na automatické otváranie a zatváranie kurína má svetelný senzor. Nastavenie je veľmi jednoduché, pomocou prepínača svetelného senzora nastavíte rannú a večernú prevádzku. Toto zariadenie je určené na zdvíhanie dverí do hmotnosti 2,5 kg (dvere nie sú súčasťou dodávky). Automatické otváranie kurína je napájané batériami 4xAA.

Súčasťou balenia je riadiaca jednotka so šnúrou na zavesenie dverí, svetelný senzor a návod na použitie.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Ako automatické otváranie kurína funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurína je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurína a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurín. Zároveň sa nemusíte báť, že Vaše sliepky v noci napadne líška alebo iný predátor, pretože zariadenie za Vás kurín vždy včas bezpečne uzavrie. Automatické otváranie kurína Vám teda zaistí pohodlie, kľud a tiež ochranu pre sliepky.

Automatické otváranie a zatváranie kurína jednoducho nastavíte pomocou svetelného senzora. Dvere kurína sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. Svetelný snímač reaguje na svetlo s oneskorením, aby sa zabránilo nechcenému otvoreniu v okamihu, napr. na svetlo baterky, blesku alebo svetla auta. 

Technické prevedenie

Zariadenie je vybavené motorčekom, ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou minimálne 0,5 kg a maximálne 2,5 kg. Dvierka nie sú súčasťou balenia! Maximálna výška zdvihu je 60 cm. Svetelný senzor má kábel dlhý 1 m. Rozmery jednotky sú: 12x13x7 cm.

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií. Batérie nejsú súčasťou balenia. Životnosť batérií je určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Inštalácia

Automatické otváranie kurína je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Automaticke otvaranie a zatvaranie kurína KERBL BASIC

 

Hmotnosť 0.3 kg
Automaticke dvierka Jednotka
Automaticke dvierka Nie
Automaticke dvierka Áno
Automaticke dvierka Batérie
Automaticke dvierka 2 kg