Kurín pre sliepky GAUN 10315 MARSEILLE + DOPRAVA ZADARMO až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Drevený kurín pre 4 ks nosnice
z jedlového dreva
vodotesná strecha
zadné a predné vyklápacie dvierka
výsuvný trusník na jednoduché čistenie
2 vodotesné znáškové hniezda
uzatvárateľná vstupná rampa
vetracie okno, bidielko
rozmery 1190x770x980 mm

Dostupnosť SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do
3.6.2024
Bežná cena €349,99
Ušetríte €50 (–14 %)
€299,99    
Kód tovaru 0559
Kategória Drevené kuríny pre sliepky
Záruka 2 roky
 

Kurín pre sliepky GAUN MARSEILLE

Drevený kurín pre sliepky, pre 4 nosnice, 2 vonkajšie znáškové hniezda, ochranná vodotesná strecha proti vplyvom počasia, 1190x770x980 mm. Ak hľadáte kvalitný drevený kurín pre 4 sliepky, potom máme presne to, čo hľadáte. Kurín s bidlami a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami, ktoré poskytnú zázemie a Vám možnosť ľahkého zberu vajec. Sliepky majú do kurína pohodlný prístup cez predné alebo zadné padacie dvierka. Cirkuláciu vzduchu v kurníku zaistí predné vyklápacie okienko. Zvýšené nožičky zároveň zaistia kvalitné odvetranie podlahy. Pri čistení kurína určite oceníte vysúvateľný trusník. Kurín vyrobený z jedlového dreva zaisťuje vysokú stabilitu.

Kurín ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 1190 x 770 x 980 cm, a tak poskytuje pohodlie pre 4 klasické nosnice.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený hredami pre nočný oddych sliepok. Súčasťou kurína sú tiež dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí len zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Zároveň nehrozí, že by do kurína zatieklo, pretože má vodotesnú strechu.

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína zvládnete hravo behom chvíľky cez vysúvateľný trusník. Tiež čistenie znáškového hniezda nebude problém, vďaka výklopnej strieške.

Prístup do kurína

Pre ľahký prístup je kurín vybavený hneď dvoma dvierkami. Jedny dvierka sú umiestnené z prednej strany kurína, druhé zo zadnej strany a obe sú opatrené zámkami, aby ich nemohol žiadny predátor otvoriť. Výklopné dvierka umožnia sliepkam ľahký prístup do kurína a von na záhradu alebo do výbehu.

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z jedlového dreva má hmotnosť cca 30 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Na zaistenie odvetrávania podlahy, je kurín umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Kurín nie je zateplený. Pre ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha kurína i znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Cirkuláciu vzduchu v kurníku zaisťuje predné okienko.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF Kurín pre sliepky MARSEILLE - 10315


Hmotnosť 33 kg
Kuríny 1-6
Kuríny 2
Kuríny Nie
Kapacita 4 nosnice
Materiál jedlové drevo
Počet znáškových hniezd 2
Rozmery 1190 x 770 x 980 mm