Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Kurín pre sliepky na chov 3-5 sliepok s rozmermi 146x74x80 cm. Jedná sa o perfektný kurín, ktorý je vybavený dvoma hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a odklápacou strechou pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z borovicového dreva, a tak zaisťuje stabilnú konštrukciu.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €325,99
Ušetríte €66 (–20 %)
€259,99    
Kód tovaru 0407
Kategória Drevené kuríny pre sliepky
Záruka 2 roky
 

Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Kurín pre sliepky, pre 3-5 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 2 bidlá, otvárateľná strecha pre ľahké čistenie, 146x74x80 cm. Pokiaľ hľadáte menší kurín pre 5 sliepok, potom pre Vás máme výbornú voľbu. Kurín s dvoma hradmi a dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami poskytne sliepkam bezpečné zázemie. Sliepky majú do kurína pohodlný prístup cez predné padacie dvierka alebo otváracie dvierka. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaistí zadné posuvné okienko. Zvýšené nožičky zároveň zaistia kvalitné odvetranie podlahy. Pri čistení kurína určite oceníte ľahko odklápaciu strechu. Kurín vyrobený z borovicového dreva zaisťuje vysokú stabilitu.

Kurín ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 146 x 74 x 80 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 5 klasických nosníc.

kurin_florentina_I

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený dvoma hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd.

kurin_florentina_II

Údržba a čistenie kurína

Čistenie kurína zvládnete hravo behom chvíľky. Strechu kurína totiž môžete ľahko otvoriť a zaistiť, aby zostala otvorená, ako dlho budete potrebovať.

Prístup do kurína

Pre ľahký prístup je kurín vybavený hneď dvoma dvierkami. Obe dvierkaumiestnené z prednej strany kurína a sú opatrené kaštieľmi, aby ich nemohol žiadny predátor otvoriť. Väčšie dvierka slúžia na jednoduchú výmenu vody, kŕmenie a dobrú dostupnosť do kurína. Druhé menšie výklopné dvierka umožnia sliepkam ľahký výstup na záhradu alebo do výbehu.

kurin_florentina_III


Vlastnosti materiálu kurína

Kurín vyrobený z borovicového dreva má hmotnosť cca 33 kg, a tak zaisťuje veľkú stabilitu. Na zaistenie odvetrávania podlahy, je kurín umiestnený na štyroch vyvýšených nožičkách. Kurín nie je zateplený. Na ochranu proti slnečnému žiareniu je strecha kurína aj znáškových hniezd pokrytá asfaltovou krytinou. Napriek tomu odporúčame kurín umiestniť pod prístrešok, aby bol chránený pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevený kurín je povrchovo ošetrený základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Cirkuláciu vzduchu v kuríne zaisťuje predné posuvné okienko.

kurin_florentina_IV

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky KERBL FLORENTINA

Hmotnosť 33 kg
Kuríny 1-6
Kuríny 2
Kuríny Nie