🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Fotopasca BUNATY MICRO 4K + v balení DARČEK v hodnote 15,99€

 
  • 1 z 4
 

Najmenší model profesionálnej fotopasce s rozmermi iba 7x7x5 cm, nastavenie pomocou mobilnej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). Odolná konštrukcia voči pádom, s časovačom, uhlom snímania 60 ° a rozlíšením 32 MP. Foto vo formáte 16:9 a video v rozlíšení 4K. Fotopasca má praktické ukladanie fotografií na micro SD kartu. Výborne poslúži na zabezpečenie a ochranu majetku, pre poľovníkov, milovníkov prírody a na sledovanie pohybu zvieraťa. Úplne bezhlučne a neviditeľne vytvára kvalitné snímky a videá so zvukom aj za šera alebo v noci.

Dostupnosť SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do
2.10.2023
Bežná cena €189,99
Ušetríte €34 (–17 %)
€155,99    
Kód tovaru 0546
Kategória Fotopasce bez GSM
Záruka 2 roky
 

Fotopasca BUNATY MICRO 4K

Profesionálna fotopasca v mini prevedení s rozmermi iba 7x7x5 cm. Nastavenie cez mobilný telefón, pomocou jednoduchej aplikácie. Uhol snímania 60°, rozlíšenie 32 MP a video v rozlíšení 4K. Objavte revolučnú fotopascu Bunaty, vášho nevyhnutného partnera nielen pre zabezpečenie a ochranu vášho majetku, ale aj pre parádne fotografie zvierat a prírody. Táto najnovšia fotopasca je špičkou technológie, ktorá zachytáva každý okamih s neuveriteľnou kvalitou a to aj za šera a v noci. Všetky nastavenia, sa vzhľadom k jej veľkosti vykonávajú cez mobilný telefón, pomocou jednoduchej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). A to nie je všetko! Vďaka praktickému USB konektoru môžete okamžite prepojiť fotopascu s vašim počítačom, alebo jednoducho vložiť micro SD kartu do čítačky pamäťových kariet a ponoriť sa do sveta úžasných momentov. Fotopasce Bunaty sú vytvorené s láskou pre každého dobrodruha a sú profesionálnymi zariadeniami špeciálne navrhnutými pre Českú a Slovenskú republiku. Ich spoľahlivosť, odolnosť a kvalita sú to, čo zaujalo aj PČR a Lesy ČR. Sieť týchto úžasných zariadení už pokrýva viac ako 200 miest a obcí v ČR, čo svedčí o ich nezastupiteľnej hodnote. Doprajte si pocit bezpečnosti a zachytávajte snímky a videá tam, kde potrebujete. S touto fotopascou Vám už nič neunikne a vaše cesty budú plné úžasných objavov.

Bonusový dárček od nás!

Akú výhodu Vám prinášame? Každý zákazník, ktorý si túto fotopascu u nás zakúpi, dostane úplne zadarmo 32 GB SD kartu. SD karta Vám poslúži ako úložisko pre urobené snímky a video sekvencie.

Malá veľkosť pre dokonalé maskovanie

Fotopasca Bunaty micro 4k je takmer o polovicu menšia ako malá a najpredávanejšia fotopasca v ČR Bunaty Mini. Rozmer fotopasce je iba 7x7x5 cm. Svojou veľkosťou a vzhľadom sa stáva dokonale maskovanou pascou, s ktorou Vám nič neunikne.
  nejmensi-fotopast-na-svete


Kvalita záznamu, ktorá Vás nadchne

Najväčšou prednosťou tejto fotopasce je jej extra malá veľkosť, a predovšetkým kvalita zhotoveného záznamu. Fotopasca Bunaty micro vytvára fotografie s rozlíšením 32 MP a video v rozlíšení 4K. Uhol snímania je neuveriteľných 60°. Vďaka týmto parametrom sa právoplatne radí medzi najlepšie na svete.

fotopast-bunaty-micro-4-k2


Najmodernejšie technológie v najmenšom prevedení

Fotopasca Bunaty micro 4K je najmenšou fotopascou na trhu, napriek tomu je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá z nej robí špičku vo svojej kategórii. Disponuje totiž inteligentnými funkciami, ako je časovač, schopnosť súbežne fotografovať aj natáčať, pričom dokáže vytvoriť až 9 fotografií v tesnom slede za sebou a ďalšie tisíce fotiek, ktoré automaticky ukladá na micro SD kartu. Pokiaľ je SD karta zaplnená, inteligentná funkcia ju začne automaticky prepisovať novými záznamami. Všetky nastavenia sa vzhľadom k jej veľkosti vykonávajú cez telefón, pomocou jednoduchej aplikácie pre ANDROID a IOS (APPLE). Fotopascu jednoducho spárujete so svojim mobilným telefónom cez Bluetooth a pohodlne nastavíte behom okamihu.

fotopast-bunaty-micro-4k


Prispôsobená extrémnym podmienkam

Fotopasca Bunaty micro 4K,robustnú konštrukciu a vnútorné výstuže, odolá tak prípadným nárazom aj pádom. Silný vietor ani dážď túto fotopascu nezastaví, pretože nesie certifikáciu IP 67, ktorá zaručuje ochranu pred vniknutím prachu a odolnosť voči dažďu (nie je však vhodná pre celkové ponorenie). Fotopascu tak nemusíte schovávať pod prístreškom a môžete s ňou vyraziť aj do drsného terénu.


Istota českej značky

Môžete sa spoľahnúť, že fotopasca, ktorú si zaobstaráte od tejto čestnej českej značky, je vysoko profesionálnym a kvalitným zariadením, ktoré Vás nesklame. Bunaty zaisťuje slovenský servis aj technickú podporu. Fotopasce sú špeciálne lokalizované pre Českú a Slovenskú republiku. Dodávaný návod je v českom jazyku. Bunaty je najpredávanejšia značka fotopascí v ČR a na našom trhu je viac ako 7 rokov.


Návod na použitie na stiahnutie:
Fotopasca BUNATY MIKRO 4K

Hmotnosť 0.6 kg
Fotopasti Nie
Fotopasti Nie
Fotopasti Nie
Fotopasti 32 MP
Fotopasti 4 K Ultra HD (3840X2160)
Fotopasti 60°
Fotopasti Batérie 4xAA
Fotopasti IP 67 certifikace
Rozmery zariadenia 7x7x5 cm
Rozlíšenie 32 MP
Maximálne rozlíšenie foto 32 MP
Rozlíšenie videa 4 K
Maximálne rozlíšenie videa 4 K
Rychlost spouště 0,25 s
Dosvit viac ako 20 metrov
Uhol záberu 60°
Batérie 4x AA ( klasické ceruzkové ) s možnosťou pripojenia externého zdroja
Reálny dosah PIR (človek) viac ako 15 m
Porty USB
Prohlížení foto na LCD NIE
Závit pre statív ÁNO
Záznam foto + video ÁNO
Displej NIE
Obsah balenia Fotopasca, manuál, USB kábel