Kurín pre sliepky, husi a kačice GAUN 10330 OSLO + DOPRAVA ZDARMA až na Vaši adresu v hodnotě 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
 

Kurín pre sliepky, husi a kačice, s kapacitou pre 5-6 ks sliepok o rozmeroch 123x70x81,5 cm. Jedná sa o perfektný kurín, ktorý má dve vonkajšie znáškové hniezda, jedno bidlo a výklopnú strechu. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä čmelíkmi.

Dostupnosť SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do
20.6.2024
Bežná cena €329,99
Ušetríte €40 (–12 %)
€289,99    
Kód tovaru 0519
Kategória Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka 2 roky
 

Kurín pre sliepky, husi a kačice GAUN 10330 OSLO

Kurín v exkluzívnom prevedení, pre 5-6 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 1 bidlo, výklopná strecha pre ľahké čistenie, 123x70x81,5 cm. Ak chcete vašej hydine zabezpečiť naozaj pohodlné útočisko, potom neprehliadnite tento kurín, ktorý bude perfektný pre sliepky, kačice aj husi. Na znášanie vajec sú pripravené dve vonkajšie znáškové hniezda. Odoberanie vajec je preto veľmi pohodlné iba pomocou zdvihnutia strechy hniezda. Kurník je možné uzavrieť výklopnými dvierkami, ktoré po otvorení skvele poslúžia ako rampa na prístup do kurína. Kvalitný kurník ochráni sliepky, kačice i husi pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Zároveň kurník zaistí optimálnu teplotu v letných aj zimných mesiacoch vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Čistenie kurníka zvládnete behom chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurník vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Vám bude robiť radosť dlhé roky.

Kurín ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Fantastický pomer kvality, dizajnu a ceny 
  • Nielen pre sliepky, skvelý aj pre kačice a husi
  • Vyrobený z HPL laminátu, ktorý dobre izoluje 
  • Na montáž nepotrebujete náradie, len ho poskladáte 
  • Výklopné dvierka slúžia pre ľahký pohyb dovnútra a von 
  • Jednoduché čistenie aj vďaka výklopnej streche 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Rozmery kurína

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 123x70x81,5 cm. Tento domček je svojím prevedením vhodný ako kurín pre sliepky, ale aj výborne poslúži ako husník alebo kačica pre rôzne druhy kačíc vrátane indických bežcov.


Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený jedným bidlom pre nočný oddych sliepok. Kurín má dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a pokoja na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Vďaka veľkému vchodu sa skvele hodí práve aj pre husi a kačice. Kurín je možné uzavrieť výklopnými dvierkami, ktoré po otvorení skvele poslúžia ako rampa na prístup do kurína


Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurníka však zvládnete počas chvíľky vďaka výklopnej streche. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj sa ľahko čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurníkoch.

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurník neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 45 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín však možno ľahko zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurínatraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám bude robiť radosť niekoľko rokov.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKurín pre sliepky, husi a kačice OSLO

Anna Mančíková NÁZOR ODBORNÍKA
Bc. Anna Mančíková
Zootechnik a špecialista pre chovateľské potreby
"Na tomto kurníku sa mi páči jeho dizajn, pekné farebné a konštrukčné spracovanie posúva tento kurník z HPL laminátu ďaleko pred klasické kurníky. Hlavným dôvodom je práve HPL laminát, ktorý nevybledne, nenasaje pachy a tekutiny, skvele izoluje, a to všetko sú za mňa dôvody na obstaranie takého kurníka.
Na jeho stavbu nepotrebujete ani lepidlo a ani špeciálne náradie, jednotlivé časti do seba skvele zapadajú a vytvárajú pevnú, odolnú, ale zároveň ľahkú konštrukciu. Zloží ho vážne každý a môžete do jeho stavby zapojiť pokojne aj deti, vo výsledku je to jedna veľká skladačka. Páči sa mi také jednoduché riešenie dvierok, ktoré je zároveň veľmi praktické. Uzatvárateľné dvierka sklopíte, čím sa vytvorí rampa s protišmykovými zárezmi.
Čistenie Vám nezaberie veľa času, ako je to pri drevených kurníkoch. Kurník má vďaka materiálu hladký povrch, takže ho stačí opláchnuť vodou, pokojne aj vydezinfikovať a máte čisto. Ďalšou skvelou výhodou konštrukcie kurníka je minimálna šanca na usídlenie čmelíka. Steny kurníka majú minimum škár oproti dreveným alebo murovaným kurníkom, kam by sa mohli čmelíci ukryť. Zhrnuté podčiarknuté, obstaraním rozhodne neoľutujete."
Hmotnosť 29 kg
Kuríny 1-6
Kuríny 2
Kuríny Nie