Návnady do pasce

Potrebujete rýchlo prilákať odchytávaniu zver do pasce a premýšľate akú návnadu na to použiť? Odporúčame Vám vyskúšať návnady z našej ponuky, ktoré majú špecifickú a intenzívnu chuť a vôňu rýb. Jedná sa o účinné návnady na kuny, mačky, líšky, ale aj myši, potkany a iných škodcov. Návnady sa do pasce a jej okolia umiestňujú ako takzvaná vábidlá či lákadlá, ktoré vydávajú neodolateľnú vôňu lákajúci škodnú zver. Ponúkané návnady na zver sú testované v praxi a vyznačujúci sa tým, že stimulujú čuch, vzbudzujú chuť k jedlu a tiež prirodzenú zvedavosť, ktorá prinúti škodnú vstúpiť do pasce.

Banner kategórie Návnady do pasce

 

Najpredávanejšie

7
10 1710

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • NOANIMAL FISH DROPS 1 Môže sa hodiť Kód: 0256
  Granulovaná návnada do pasce NOANIMAL FISH DROPS, 500ml
  SKLADOM (5 ks)

  Aromatická návnada na prilákanie kún, líšok, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov, vo forme granúl sa špeciálnou intenzívnou chuťou a vôňou rýb. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 500ml, aplikácie podľa potreby v rukaviciach, návnada stimuluje čuch, vzbudzuje chuť do jedla a vyvoláva prirodzenú zvedavosť, účinná látka: sušené morské ryby.

  Pôvodne: €9,99
  Ušetríte: €2 (–20 %)

  €7,99
 • NOANIMAL FISH DRINK o1 Tip Kód: 0257
  Tekutá návnada do pasce NOANIMAL FISH DRINK, 100ml
  SKLADOM (1 ks)

  Extrémne aromatická návnada na prilákanie kún, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov, vo tekutej forme so špeciálnou intenzívnou chuťou a vôňou rýb. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 100ml, aplikácie podľa potreby v rukaviciach, návnada stimuluje čuch, vzbudzuje chuť do jedla a vyvoláva prirodzenú zvedavosť, účinná látka: odvar z morských rýb, olej.

  Pôvodne: €11,99
  Ušetríte: €2 (–17 %)

  €9,99

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.