Stojan SPIUMATRICE DIT AST - vhodný na uchytenie ochranného krytu DIT CR RU u šklbaček na vŕtačke

 
 

Stabilný stojan vhodný k výškovo nastaviteľnému upevneniu ochranného krytu DIT CR RU u šklbaček na vŕtačke. Stojan je možné rozložiť a zložiť na jednotlivé časti a ľahko skladovať. Rozmery zloženého stojanu 55x50x150cm.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€104,99    
Kód tovaru 0138
Kategória Šklbačky na vŕtačku
Záruka 2 roky
 

Stojan SPIUMATRICE DIT AST

Stabilný stojan na upevnenie krytu u šklbaček na vŕtačku, výškovo nastaviteľný, rozkladacia, ľahké skladovanie, rozmery: 55x50x150cm. Jedná sa o veľmi praktický stojan, ktorý ponúka najjednoduchšia možnosť bezpečného upevnenia krytu DIT CR RU. Nerezový stojan môžete pre väčšiu stabilitu pripevniť priamo k podlahe a potom naň uchytiť ochranný kryt aj sa šklbačkou na vŕtačke. Nesmiernou výhodou tohto stojanu je, že si ho môžete nastaviť presne do Vami požadovanej výšky, aby bolo šklbanie hydiny čo najpohodlnejšie. Stojan vyrobený z kvalitného nerezu Vám bude uľahčovať prácu pri šklbanie hydiny po dlhé roky.


Ako využiť stojan k ochrannému krytu šklbaček hydiny na vŕtačku

Stojan je navrhnutý ako najvhodnejší variant k uchyteniu ochranného krytu SPIUMATRICE DIT CR RU (nie je súčasťou balenia), ktorý je používaný ku šklbačkám typu SPIUMATRICE DIT RU06SPIUMATRICE DIT RU08 (nie sú súčasťou balenia).

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08

Stabilita stojana je zaistená pomocou nôh, ktoré je možné pripevniť priamo k podlahe (napríklad pomocou skrutiek) pre väčšiu stabilitu pri šklbanie. Výhodou stojanu je možnosť nastaviteľnosti umiestnenie ochranného krytu do požadovanej výšky podľa potreby zákazníka.

Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom a stojanom SPIUMATRICE DIT SP RU08

Hmotnosť 5.9 kg