🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU06 - 15 škubacích prstov, určené na prepelice, holuby a drozdov

 
  • 1 z 3
 

Šklbačka vhodná pre menšiu, hrabavú hydinu. Nerezový šklbací valec je vybavený 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 42mm. Kapacita šklbanie je 40-60ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
4.10.2023
Bežná cena €82,99
Ušetríte €11 (–13 %)
€71,99    
Kód tovaru 0040
Kategória Šklbačky na vŕtačku
Záruka 2 roky
 

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Šklbačka na vŕtačku na prepelice, holuby a droždie, 40-60ks hydiny za hodinu, 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 42mm. Jedná sa o najlacnejší šklbačku na vŕtačku, ktorá však odvedie naozaj kvalitnú prácu. S touto šklbačkou bude šklbanie drobné hydiny a vtáctva úplná brnkačka. Nemusíte sa báť, že by šklbačka drobná tela prepelíc potrhala. Kvalitné šklbací prsty z prírodného kaučuku sú veľkostne aj štruktúrovo na šklbanie malé hydiny prispôsobené. Aby všetko bežalo podľa plánu, stačí prepelice správne spariť a vŕtačku pevne upevniť k pracovnej ploche. Nerezový valec rovnako ako šklbací prsty sú veľmi odolné a ľahko umývateľné, a tak Vám šklbačka bude robiť radosť po mnoho rokov.


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku

Pre správne využitie výrobku je potrebné upevniť do zariadenia (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude s výrobkom otáčať. Zariadenie, ktoré sa bude používať na otáčanie, odporúčame upevniť k pracovnej ploche (napríklad ku stolu pomocou upínacích objímok či svoriek) alebo odporúčame dokúpiť kryt SPIUMATRICE DIT CR RU a stojan SPIUMATRICE DIT AST (nie sú súčasťou balenia) a upevniť ho v ňom viď obrázok nižšie.

Šklbačka na hydinu - SPIUMATRICE DIT RU06_3 


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia menšie hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Menšiu hydinu (napr. prepelice, holuby, drozdov) je odporúčané držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video nižšie.


 

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFŠklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU06

Hmotnosť 0.4 kg
Kat. šklbačky Na vŕtačku
Kat. šklbačky Prepelice
Podkat. šklbačky Prepelice
Počet škĺbacích prstov 15ks
Dĺžka 15cm
Šírka 14cm
Priemer osi 0,6cm
Dĺžka osi k upevneniu 3,5cm