Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom SPIUMATRICE DIT CR RU08 + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
 

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú aj väčšiu hydinu. Vybavená 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 87mm. S nerezovým, ochranným krytom obmedzujúcim rozlétané peria počas šklbanie. Kryt je vybavený kvalitným uchytením pre všetky bežné typy vŕtačiek a je tiež pripravený na upevnenie na pracovnú plochu alebo stojan.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
17.7.2024
€206,99    
Kód tovaru 0088
Kategória Šklbačky na vŕtačku
Záruka 2 roky
 

Šklbačka hydiny na vŕtačku s ochranným krytom SPIUMATRICE DIT CR RU08

Šklbačka na vŕtačku na sliepky, kačky, husi a morky, 30-40ks hydiny/hod, 15ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 87mm, s krytom. Ak hľadáte šklbačku na vŕtačku s ochranným krytom, ktorý zamedzí rozlétané perie počas šklbanie, máme pre Vás bezva tip. S touto praktickou šklbačkou zabijete dve muchy jednou ranou. Šklbačka perie Vám totiž ušetrí veľa práce ako sa šklbaním hydiny, tak aj s upratovaním po šklbanie. Kryt je vybavený kvalitným uchytením pre všetky bežné typy vŕtačiek a môžete ho upevniť na pracovnú plochu alebo stojan. Flexibilné šklbací prsty vyrobené z prírodného kaučuku hydinu ošklbú bez poškodenia kože. Vy si musíte iba ustrážiť správnu teplotu pri spárení hydiny a potom už všetko pobeží ako po masle. Šklbací valec aj ochranný kryt sú vyrobený z nerezu, a tak ich čistenie zaberie len chvíľočku a budú vám slúžiť dlhé roky.


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku s ochranným krytom

Pre správne využitie výrobku je najprv potrebné pripevniť ochranný kryt k pracovnej ploche (napríklad ku stolu pomocou skrutiek) alebo odporúčame dokúpiť stojan SPIUMATRICE DIT AST (nie je súčasťou balenia) a upevniť ho v na ňom. Následne odporúčame pripevniť zariadenie (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude otáčať v ochrannom kryte sa šklbačkou na vŕtačku viď obrázok nižšie.

Šklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Vodnú aj hrabavú hydinu je odporúčané držať za nohy a spúšťať či prevaľovať pozdĺž rotujúceho valca vždy častí, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie viď video nižšie.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFŠklbačka hydiny na vŕtačku SPIUMATRICE DIT RU08 

Hmotnosť 5.2 kg
Kat. šklbačky Na vŕtačku
Kat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky
Podkat. šklbačky Sliepky, husi, kačice, morky