🚛 NAKÚPTE NAD 200 € A ZÍSKAJTE DOPRAVU ZADARMO! | EXPRESNÁ DOPRAVA AŽ K VÁM DOMOV! 🚛

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 30x45 D - časovač, svetelný senzor, dvierka

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami s rozmermi 30 x 45cm. Ide o kompletný automatický systém ovládania pohybu dvierok so svetelným senzorom, časovačom a funkciou núdzového otvárania dvierok. Integrovaný LCD displej zaisťuje jednoduché nastavenie a zmenu časovania v prípade potreby. Vhodný až do teploty -30°C.

Dostupnosť SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do
3.10.2023
Bežná cena €219,99
Ušetríte €17 (–7 %)
€202,99    
Kód tovaru 0540
Kategória Automatické dvierka na kurín JOSTechnik
Záruka 2 roky
 

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 30x45 D

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 30x45 cm, časovač, svetelný senzor, núdzové otváranie, napájanie na batérie alebo zo siete. Jedná sa o praktickú sadu automatického otvárania kurníka pre každého chovateľa. Automatické dvierka disponujú niekoľkými užitočnými funkciami ako je svetelný senzor, programovateľný časovač alebo núdzové otváranie dvierok. Nastavenie programov je pritom veľmi jednoduché pomocou prehľadného displeja v českom jazyku. Automatické otváranie kurína je napájané 4xAA batériami alebo cez 6V adaptér priamo zo siete (batéria aj adaptér súčasťou balenia).

Menu je v českom jazyku, a preto je nastavenie zariadenia naozaj jednoduché. Súčasťou balenia je podrobný slovenský návod.
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína obsahuje jednotku, kovové dvierka a koľajnice, a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 482 736  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

JOSTECHNIK 23x34 D 3

Ako automatické otváranie kurína funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurína je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurína a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurín. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaše sliepky napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurína zavrieť. Automatické otváranie kurína Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

JOSTechnik HK-Bat ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurína otvoriť a v koľko zavrieť.
  • Svetelný senzor - dvierka kurína sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. V nastavení si môžete nastaviť citlivosť svetelného senzora a taktiež túto funkciu môžete kombinovať s časovačom. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurína umiestniť dovnútra kurína alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá reaguje na situáciu, pokiaľ sa počas uzatvárania dvierok pod nimi nachádza akékoľvek zviera. Akonáhle dvierkam bráni čokoľvek v ceste, motor sa automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria. Uzatváranie sa takto niekoľkokrát automaticky opakuje, pokiaľ dvierkam v ceste nič nebráni. Tento unikátny systém zaisťuje absolútne bezpečie a nie je možné, aby dvierka hydinu akokoľvek zranila.

 

Rozmery dvierok

Rozmery celého systému zatvárania vrátane pojazdov sú 33x68 cm. Rozmer samostatných dvierok je 30x45cm. Rozmerovo sú tieto dvierka ideálne pre sliepky a kačice.

automaticke-otevirani-a-zavirani-jostechnik-text0540

Technické prevedenie

JOSTechnik HK-Bat 30x45 D je praktická sada automatického otvárania kurína a odolných dvierok. Toto zariadenie má výkonný motor, ktorý dokáže zdvihnúť dvierka s hmotnosťou až 2 kg. Prístroj je vybavený odolným puzdrom, a tak zaisťuje ochranu pri poveternostných podmienkach. Všetky potrebné informácie o nastavení sú prehľadne znázornené na LCD displeji. LCD displej prejde po určitej dobe nečinnosti do "režimu spánku", aby sa zvýšila životnosť displeja. Zariadenie znova "prebudíte" stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Spôsob napájania

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete cez 6V adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť týchto batérií je až 1 rok. Priamo na displeji sa zobrazuje ukazovateľ, vďaka ktorému si ľahko overíte stav nabitia batérií. Po výmene je životnosť určená podľa kvality batérie. Nepoužívajte 9V batérie, môžu prístroj poškodiť!

Napajanie JOSTechnik

Inštalácia

Automatické otváranie kurína je pripravené tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšie. Automatické otváranie kurína jednoducho pripevníte na vonkajšiu stranu vášho kurína pomocou dodaného príslušenstva, pripojíte kábel k dvierkam, nastavíte časovač alebo svetelný senzor a môžete si dať nohy nahor. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.


Ukážka z praxe

FOTO-JOSTECHNIK-D


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína JOSTechnik HK-Bat 30x45 D


Hmotnosť 1.2 kg
Automaticke dvierka Jednotka + dvierka
Automaticke dvierka Áno
Automaticke dvierka Áno
Automaticke dvierka Batérie, Adaptér na 230 V
Automaticke dvierka 2 kg
Automaticke dvierka 30x45 cm
Automaticke dvierka Nie