Automatická liaheň na vajcia PL MASCHINE MIDIF230S + DOPRAVA ZDARMA až na Vašu adresu v hodnote 4,99€

 
+ Doprava zdarma Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Automatická liaheň na vajcia,
na liahnutie vodnej i hrabavej hydiny, 
skvelé izolačné vlastnosti, 

automatické otáčanie vajec, 
3x otočný rošt na vajcia, 
kapacita 230 slepačích vajec, 

s digitálnou reguláciou teploty, 
s alarmom proti prehriatiu,
s bezpečnostným chladením, 

s vnútorným osvetlením, 
s teplomerom, 
s vlhkomerom.

Dostupnosť SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do
18.7.2024
€1 229,99    
Kód tovaru 0771
Kategória Liahne PL MASCHINE
Záruka 2 roky
 

Automatická liaheň na vajcia PL MASCHINE MIDIF230S

Liaheň na hydinu, automatické otáčanie, na 230 slepačích vajec, alarm, ukazovateľ teploty aj vlhkosti, digitálna regulácia teploty a vlhkosti. Jedná sa o unikátnu liaheň svojim konštrukčným prevedením a intuitívnym ovládaním. Táto liaheň špeciálne pre efektívne liahnutie hydiny, s výborným pomerom ceny a výkonu,všetko potrebné na jednom mieste. Celý proces liahnutia budete mať pod kontrolou vďaka priehľadnému okienkudigitálnemu displeju riadiacej jednotky, na ktorom je možné pohodlne sledovať a nastavovať teplotu aj vlhkosť. Liaheň má navyše zabudovaný bezpečnostný systém proti prehriatiu s alarmom. Tri otočné rošty liahne a motoriek budú za Vás v pravidelných intervaloch otáčať vajíčka. Najväčším plusom liahne je materiál z ktorého je vyrobená. Skriňová liaheň je vyrobená z izolačných sendvičových panelov s vynikajúcou tepelnou izoláciou, drží stabilné podmienky vo vnútri liahne a tým sa zlepšuje aj liahnivosť vajec. 

Súčasťou balenia je samozrejme slovenský návod, ktorý obsahuje užitočné rady, tipy a triky pre úspešné liahnutie. Navyše v prípade potreby poskytujeme našim zákazníkom poradenstvo s vhodným výberom liahne aj s praktickými radami pri liahnutí vodnej a hrabavej hydiny (kontakt +421 944 482 736 k dispozícii Po-Ne 8 - 18 hodín). Garantujeme 24 mesačnú záručnú dobu a poskytujeme záručný aj pozáručný servis. 

✅ Klady 

  • Špeciálne navrhnutá pre efektívne liahnutie
  • Skvelý pomer ceny a výkonu 
  • Teplotu aj vlhkosť si môžete zvoliť podľa chuti
  • Automatické otáčanie vajíčok Vám uľahčí prácu
  • Kvalitný a odolný tepelnoizolačný materiál
  • Môžete ju umiestniť aj do miestnosti s nižšou teplotou 16 °C 
  • Praktické dvierka na liahni uľahčia obsluhu
  • Vhodná aj pre začiatočníkov vďaka podrobnému slovenskému návodu 

❌ Zápory

  • Na doliahnutie hydiny je vhodné použiť iné zariadenie, aby liaheň mohla pracovať nepretržite


Kapacita liahne podľa jednotlivých druhov hydiny

kapacita-MIDI-F230S-SK

- uvedené kapacity sú orientačné a závisia od veľkosti vajíčok. 

Vlastnosti materiálu liahne 

Liaheň je vyrobená z najlepších izolačných materiálov na trhu. Skriňa liahne je vyrobená zo sendvičových panelov s hrúbkou 19 mm pokrytých PVC fóliou (polystyrénová vrstva vo vnútri a zvonku, medzi ktorými je izolácia z extrudovanej polyuretánovej peny). Vynikajúca tepelná izolácia je nevyhnutnou súčasťou tejto kvalitnej a spoľahlivej liahne. Dvierka skriňovej liahne skvele priliehajú a spoje panelovvodotesné, zabránia sa tým netesnostiam a prúdeniu vzduchu a preto je vnútro liahne oveľa lepšie izolované od okolitého prostredia. 

Otáčanie vajec 

Vy sa nemusíte o nič starať, pretože systém otáčania je plne automatický a skvele simuluje správanie kvočky sediace na vajciach. Do troch roštov s univerzálnymi lieskami môžete dať vajíčka od prepeličích až po kačacie. Motorček otočného roštu funguje na princípe pomalého otáčania, každých 6 minút motorček pootočí vajcia o kúsok. Jeden cyklus otočenia zľava doprava a späť trvá 3-4 hodiny. 

lihen-midi-f230s-text-01

Nastavenie a kontrola teploty

Teplotu je možné nastaviť a regulovať v rozsahu od 26 do 42°C digitálne na elektronickej riadiacej jednotke. Jednotka je vybavená digitálnym displejom s ukazovateľom teploty, ktorý je dobre čitateľný aj v šere. Tlačidlá pre potrebné nastavenie teploty v liahni sú prehľadné a tak pre Vás bude ovládanie jednotky jednoduché a intuitívne. Navyše jednoducho spoznáte, kedy jednotka hreje vďaka ukazovateľu, ktorým je LED dióda. Najväčšou výhodou liahne je jej bezpečnostný systém proti prehriatiu. V prípade, že teplota presiahne o 3°C Vami nastavenú teplotu, tak sa vypne ohrev, zapne sa chladiaci ventilátor a zvukový alarm Vás upozorní, že je niečo v neporiadku s teplotou. Akonáhle liaheň dosiahne nastavenú teplotu, alarm sa sám vypne. Vy sa tak nemusíte báť, pretože vajíčka budú s touto liahňou v bezpečí. 

lihen-midi-f230s-text-02-SK

Nastavenie a kontrola vlhkosti

Regulácia vlhkosti je viac ako jednoduchá. Vlhkosť si pohodlne nastavíte digitálne a zvlhčovací diskový systém sa následne postará o vlhkosť v liahni. Vlhkosť si môžete tiež ľubovoľne regulovať podľa svojich potrieb cez riadiacu jednotku alebo vyfukovacím otvorom na boku liahne. Čím viac bude otvor uzavretý, tým vyššia bude vlhkosť, čím viac bude otvorený, tým viac vzduchu sa vyfúkne a vlhkosť klesne. 

Otáčanie vajec, teplota aj vlhkosť sú veľmi dôležitými faktormi pri inkubácii hydiny a je dôležité udržiavať správny postup a hodnoty, aby bolo liahnutie úspešné! Ďalšie cenné rady, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť vysokú liahnivosť nájdete v návode. 

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1Automatická liaheň na vajcia PL MASCHINE MIDIF230S

Hmotnosť 40 kg
Kat. a podkat. liahne Domáca - stolná
Kat. a podkat. liahne 180 - 700
Kat. a podkat. liahne Automatické
Kat. a podkat. liahne Liaheň
Kat. a podkat. liahne Áno
Kat. a podkat. liahne Áno
Kat. a podkat. liahne Áno
Kat. a podkat. liahne Automatická
Kapacita bez otočného roštu 231-252 slepačích vajec
- 231-252 kačacích vajec
-- 252 bažantích vajec
--- 540 prepeličích vajec
Otáčanie vajec Automatické otáčanie
Alarm teploty a vlhkosti Áno
Regulácia teploty Áno - digitálne
Rozsah teploty 26°C - 42°C
Ukazovateľ teploty Áno - s presnosťou na 0,1°C
Regulácia vlhkosti Áno - digitálne
Ukazovateľ vlhkosti Áno - s presnosťou na 1 %
Priemerný dodávaný príkon 70W
Maximálny dodávaný príkon 300W
Napájacie napätie 230 V
Rozmery 50x70x80cm