MÁME OTVORENÉ A DORUČUJEME BEZ OBMEDZENIA

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24 - 24 škubacích prstov, určené na sliepky, husi, kačice, morky

 

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú i väčšiu vodnú aj hrabavú hydinu. Šklbací valec je vybavený 24ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 81mm. Kapacita šklbanie je 30-40ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny.

Dostupnosť SKLADOM (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
2.12.2020
Bežná cena €102,99
Ušetríte €24 (–23 %)
€78,99    
Kód tovaru 0035
Kategória Šklbačky na vŕtačku
Záruka 2 roky
 

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24

Šklbačka vhodná pre stredne veľkú i väčšiu vodnú aj hrabavú hydinu. Šklbací valec je vybavený 24ks šklbacích prstov s dĺžkou prsta 81mm. Kapacita šklbanie je 30-40ks hydiny za hodinu podľa druhu hydiny.

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24 obr2


Inštalácia šklbačky hydiny na vŕtačku

Pre správne využitie výrobku je potrebné upevniť do zariadenia (doporučená vŕtačka - nie je súčasťou balenia), ktoré bude s výrobkom otáčať. Zariadenie, ktoré sa bude používať na otáčanie, musí byť bezpečne upevnené k pracovnej ploche, aby nemohlo dôjsť k úrazu.

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24 obr3


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačné tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním


Ako správne šklbať

Stredne veľkú hydinu (napr. sliepky, kačky) je odporúčané držať za nohy a spúšťať pozdĺž rotujúceho valca, väčšie hydinu (napr. husy, morky) pokladať na šklbačku a cez valec prevaľovať vždy časť, ktorú budete chcieť ošklbať. Viac inšpirácie pozri videá nižšie.

Šklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24 obr4


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFŠklbačka hydiny na vŕtačku JOSAS JO24

Hmotnosť 1.2 kg
Počet škĺbacích prstov 24 ks
Dĺžka 19 cm
Šírka 25 cm
Výška 25 cm
Priemer osi 1,2 cm
Dĺžka osi k upevneniu 3,5 cm
Pridať hodnotenie
5
4x
4
1x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KZ Avatar autora | 12.9.2017
Keďže zo 100 vyliahnutých kureniec je 70 kohútov, tak po určitom čase je treba väčšinu premiestniť do mrazáku. šklbať ich ručne je za trest. Veľká bubnová šklbačka je drahá a na občasné použitie sa neoplatí. Ošklbať 1-2 kohútov nie je problém. Ale keď ich je vaic ako 20, tak to už je "za trest". Tak som si kúpil nádstavec na vrtačkú malú hobby šklbačku s 24 gumenyými prstami. Obarené kohúty stačí pridržať za nohy a za krídla a za cca 1 minútu je kohút bez peria. Stačí len dočitiť krídla a pozametať bordel pod stolom.
 
Tento web používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Tu nájdete viac informácií.